PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Raphael => Wątek zaczęty przez: ooryginall w Wrzesień 10, 2011, 15:16:06

Tytuł: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: ooryginall w Wrzesień 10, 2011, 15:16:06
Witam, mam taki problem który dziś się pojawił a mianowicie jak włączam nawigację (obojętnie czy to mapamap czy automapa) zaraz po włączeniu mapy łapie zawiasa i nic nie można zrobić, pomaga jedynie soft reset. Wcześniej nie miałem takiego problemu, co to może być, miał ktoś podobne przygody ze swoim ppc?
Tytuł: Odp: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: b7rabbitdj w Wrzesień 10, 2011, 15:36:19
Możliwe, że rom Ci pada, albo masz podkrecony procek i nie wytrzymuje obciążenia.
Tytuł: Odp: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: ooryginall w Wrzesień 10, 2011, 15:46:34
Procka nie podkręcałem,a co do romu to w sumie już sporo czasu mam ten sam wgrany. Tak właśnie myślałem że może trzeba by odświeżyć oprogramowanie nową instalacją.
Tytuł: Odp: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: b7rabbitdj w Wrzesień 10, 2011, 16:25:40
Wyglada na wine romu - wiadomo, wm to kaprysny jest i rejestry czesto sie "gubią" w swojej roli. Jezeli po zmianie romu takie cos wystepuje to moze to byc przegrzany procesor lub pamiec ram... Ale to sie naprawde bardzo rzadko zdarza - praktycznie jest to niemozliwe, a gdyby był problem z gps to po prostu nie znajdzie satelit. Rom.
Tytuł: Odp: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: ooryginall w Wrzesień 12, 2011, 11:25:46
Dzięki wielkie za pomoc jednak okazało się że ROM padał, teraz wszystko powróciło do normy i żwawiej śmiga   B)
Tytuł: Odp: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: mtonio w Wrzesień 14, 2011, 11:45:47
a podpowiedzcie gdy w przypadku w ktorym pada ROM zrobic po prostu HR czy lepiej od nowa wgrac ROM??
Tytuł: Odp: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: anonim001 w Wrzesień 14, 2011, 17:59:14
Moim zdaniem lepiej najpierw spróbować HR. Chyba, że ROM który masz teraz nie odpowiadał Ci od początku
Tytuł: Odp: Touch Pro zawiesza się po włączeniu nawigacji
Wiadomość wysłana przez: mtonio w Wrzesień 14, 2011, 18:45:40
Nie ROM spoko tylko cos sie zaczął buntować ostatnio :) walnąłem HR, zobaczymy czy dlugo wytrzyma, jak coś to będę od nowa flashował. :)