PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Raphael => Wątek zaczęty przez: cloudpol7 w Luty 06, 2011, 16:24:41
-
Ostatnio zauwazylem ze jak zostawie wlaczone wifi i tel przechodzi w stan uspienia(mam ustawione zeby szedl spac po minucie) to nadal wifi jest wlaczone bo przy wlaczeniu na PC "Pocket Controller" laczy sie on z tel. bez problemu.
W DiamondTweak opcja wifi podczas czuwania mam na disable.
Mam EnergyROM.
I mam pytanie czy nie reaguje on na ta opcje i wifi jest nadal wlaczone? jak zrobic zeby przy uspieniu sie wylaczalo?
Czy urzadzenie poprostu nie przechodzi w stan uspienia a jedynie wylacza wyswietlacz?
Zalezy mi na wyjasnieniu i rozwiazaniu bo obie opcje wiaza sie z dodatkowym poborem pradu gdy tel. lezy bezczynnie :/
-
Nie jestem pewien ale chyba w Advanced Configuration też było coś o tym - spróbuj, może ten sposób pomoże.
-
W Advanced Configuration nie ma nic odnosnie stanu wifi przy uspieniu ale zauwazylem ze po instalacji S2U2 wifi zaczelo sie wylaczac a bardziej to wydaje mi sie ze dopiero wtedy tel zaczal przechodzic w stan uspienia bo do tej pory wylaczal tylko wyswietlacz. Dlatego tak wnioskuje bo w S2U2 jest opcja zeby WYLACZAL tel po jakims czasie po wygaszeniu wyswietlacza.
I tu mam kolejne pytanie.
Czy tel bez S2U2 nie przechodzil w stan uspienia? czy zapobiegal uspieniu tylko podczas pracy wifi?
Bo jezeli nie idzie on spac to naprawa tego znacznie wydluzyla by czas pracy na baterii, a tak jak sprawdzilem ze dziala na wlaczonym wifi i wygaszonym ekranie nie jestem w stanie sprawdzic czy spi bez wlaczonego wifi czy jedynie ma wygaszony wyswietlacz.
Troche zakrecilem ale mam nadzieje ze ktos zrozumie;p
-
W Advanced Configuration nie ma nic odnosnie stanu wifi przy uspieniu
Jest: Menu/More Settings/Conections.
-
Dzieki za odp.
zapomnialem ze w tym programie jest cos takiego jak "Menu" ;p
A czy jest jakis sposob zeby sprawdzic czy tel jest w stanie uspienia czy ma tylko wylaczony wyswietlacz?