Wgrywanie nowego HardSPL-problem

  • 5 Odpowiedzi
  • 5176 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wgrywanie nowego HardSPL-problem
« dnia: Sierpień 30, 2013, 16:21:37 »
Wgrywam wszystko według tej instrukcji : (znalazlem ją na tym forum)

   ''1. Najpierw ściągnij TEN plik i rozpakuj go do osobnego katalogu;
2. W katalogu powinno być 9 plików, ale nas interesuje następujący: ROMUpdateUtility.exe;
3. Podłącz Touch Cruise do komputera i poczekaj na synchronizację AS lub WMDC (zalecane jest w menu Ustawienia->Połączenia->USB do PC wyłączenie opcji Aktywuj zaawansowaną funkcjonalność);
4. Przed przystąpieniem do kolejnych czynności upewnij się, że stan naładowania baterii wynosi minimum 50% (zalecane jest jednak więcej np. 75%), gdyż w pewnym momencie na ekranie może pojawić się ERROR [220]: MAIN BATTERY POWER;
5. Następnie kliknij na ROMUpdateUtility.exe i potwierdź wszystkie kolejne ekrany (Next, Next, Update…), sprawdź również ekran Touch Cruise i potwierdź pojawiające się ewentualnie zapytania o uruchomienie programu;
6. Następnie ekran Touch Cruise stanie się czarny i po chwili Touch Cruise samoczynnie się zrestartuje;
7. Po pierwszym uruchomieniu możemy sprawdzić poprawność całej operacji - wchodzimy do trybu bootloadera i sprawdzamy wersję SPL - jeżeli mamy napis w trybie bootloadera " SPL-2.20.OliNex" oznacza to, że wgranie HardSPL przebiegło pomyślnie.''


Robię wszystko tak jak pisze lecz juz w 5 pkt mam problem gdyz przy wgrywaniu HardSPL gdy ma dojsc do instalacji( jest 0 % ) wyskakuje mi Bląd 262 i nie kminie o co chodzi. Program kaze odłączyc tel wyciagnąc baterie przejsc do trybu bootloadera i podłaczyc tel. I tak w kółko... ;/ HELP!!!!

link z błędem:
http://zapodaj.net/ea19729afd7d3.jpg.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2013, 16:23:46 wysłana przez loooko »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wgrywanie nowego HardSPL-problem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2013, 18:39:53 »
Błąd połączenia. Wejdź ręcznie do bootloadera i podłącz kabel, jak się pokaże napis USB to wgrywaj ROM.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Wgrywanie nowego HardSPL-problem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2013, 17:13:52 »
nic to nie daje . zarówno jak i na telefonie jaki i na pc pokazuje sie okno do wgrywania jest 0% i po chwili to samo wyskakuj ;/

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wgrywanie nowego HardSPL-problem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2013, 22:58:13 »
Jaki system w PC?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Wgrywanie nowego HardSPL-problem
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2013, 07:43:13 »
A nie trzeba przy zmianie HardSPL czasami użyć JumpSPL czy jak to się tam nazywało?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wgrywanie nowego HardSPL-problem
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2013, 08:59:49 »
Szukałem w katalogach tego pliku do Polarisa i nie znalazłem go, więc raczej w tym modelu nie trzeba.
W FAQ też nie było tego, a robiłem już kilka Polarisów na jego podstawie.