PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Polaris => Wątek zaczęty przez: michag w Czerwiec 11, 2008, 10:00:00
-
pytanie do Was co teraz zrobic? czy dostane gdzies nowy wyswietlacz do touch cruisa? jesli tak to gdzie? za ile? i kto sie zajmuje takimi rzeczami w olsztynie na przyklad?
a jesli chodzi o to jak wyglada teraz wyswietlaxcz to pekniecie widac od gory do boku do 2/3 wysokosc i czarny pas szerokosc 2cm- 1 cm od dolu. masakra. poza tym wszystko działa.
oczywiscie usiadlem na niego.
-
Witam,
nic prostszego. udać się do CRC-Polska (www.crc-polska.com) i oddać do naprawy osobiście w punkcie przyjęć. Czas trwania: 24 godziny (jak wyświetlacz jest na magazynie, a koszt to około 260 złotych brutto razem z wymianą. Piszę ponieważ sam to przerabiałem.
pozdrawiam
BB
-
juz wlasnie do nich dzwonilem i bede wysylal telefon kuriurem. wielkie dzieki za informacje odnosnie ceny bo oni nie portafili mi powiedziec ile to bedzie kosztowac. a sam podejrzewalem ze ok 1000. wielkie dzieki jeszcze raz pzdr