Różne > POI PDAClub

POI sie nie pobierają...

(1/8) > >>

kris2121:
Witam !
Wczoraj próbowałem pobierać  najnowsze punkty POI.  :(Posiadam AM 5,3,0.  Zaznaczyłem cała Polske i około 50-ciu kategori - radary, stacje, sklepy itp. Zaznaczyłem wszystko naraz. Zaczeło mulić..... I kicha. Nic nie ściągneło i nie zapisało. Zmniejszyłem do 25 kategori.... I ZNóW NIC... Zmniejszyłem do 10 i pobrało z zapisaniem. Czy tylko takie ilości mozna pobierać jednorazowo??? Czy jest jakis inny sposób do zaznaczenia wiekszej ilości??? Patrzyłem na innym PC i to samo.
Ściagajac tylko po 10 kategorii jest to trochę męczące. Moze znacie inny sposób???

ajed:
Chodzi o POI u nas na pdaclub.pl?

kris2121:
Tak. Na stronie pdaclub....
Do 10-ciu kategori spoko ściaga.. powyzej zacina sie i nie mozna ani ściagnąć ani zapisac....

jachu:

--- Cytat: kris2121 w Marzec 19, 2009, 06:35:06 ---Witam !
Wczoraj próbowałem pobierać  najnowsze punkty POI.  :(Posiadam AM 5,3,0.  Zaznaczyłem cała Polske i około 50-ciu kategori - radary, stacje, sklepy itp. Zaznaczyłem wszystko naraz. Zaczeło mulić..... I kicha. Nic nie ściągneło i nie zapisało. Zmniejszyłem do 25 kategori.... I ZNóW NIC... Zmniejszyłem do 10 i pobrało z zapisaniem. Czy tylko takie ilości mozna pobierać jednorazowo??? Czy jest jakis inny sposób do zaznaczenia wiekszej ilości??? Patrzyłem na innym PC i to samo.
Ściagajac tylko po 10 kategorii jest to trochę męczące. Moze znacie inny sposób???

--- Koniec cytatu ---

Innym sposobem sa profile. Niestety zaznaczenie calej Polski i wklepanie wszystkich kategorii to nie jest dobry pomysl, serwer ma swoje ograniczenia. Testowalismy takie generowania ale to jest poprostu zajezdzanie serwera. Dlatego czesto gesto jak jest tego bardzo duzo nie wygeneruja sie.

edit :

Wlasnie sprawdzilem 15 kategorii , obszar cala Polska i wygenerowal oraz pobralem i wszystko jest ok - dla AM.

Poza tym uaktywnij sobie profile aby generowaly CI sie pliki.

kris2121:
Wlasnie sprawdzilem 15 kategorii , obszar cala Polska i wygenerowal oraz pobralem i wszystko jest ok - dla AM.

Poza tym uaktywnij sobie profile aby generowaly CI sie pliki.


A jak mam uaktywnic profile aby sie pliki generowały....???


Napisane: Marzec 20, 2009, 07:09:37
--- Cytat: jachu w Marzec 19, 2009, 21:52:55 ---
--- Cytat: kris2121 w Marzec 19, 2009, 06:35:06 ---Witam !
Wczoraj próbowałem pobierać  najnowsze punkty POI.  :(Posiadam AM 5,3,0.  Zaznaczyłem cała Polske i około 50-ciu kategori - radary, stacje, sklepy itp. Zaznaczyłem wszystko naraz. Zaczeło mulić..... I kicha. Nic nie ściągneło i nie zapisało. Zmniejszyłem do 25 kategori.... I ZNóW NIC... Zmniejszyłem do 10 i pobrało z zapisaniem. Czy tylko takie ilości mozna pobierać jednorazowo??? Czy jest jakis inny sposób do zaznaczenia wiekszej ilości??? Patrzyłem na innym PC i to samo.
Ściagajac tylko po 10 kategorii jest to trochę męczące. Moze znacie inny sposób???

--- Koniec cytatu ---

Innym sposobem sa profile. Niestety zaznaczenie calej Polski i wklepanie wszystkich kategorii to nie jest dobry pomysl, serwer ma swoje ograniczenia. Testowalismy takie generowania ale to jest poprostu zajezdzanie serwera. Dlatego czesto gesto jak jest tego bardzo duzo nie wygeneruja sie.

edit :

Wlasnie sprawdzilem 15 kategorii , obszar cala Polska i wygenerowal oraz pobralem i wszystko jest ok - dla AM.

Poza tym uaktywnij sobie profile aby generowaly CI sie pliki.

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: kris2121 w Marzec 20, 2009, 07:09:37 ---Wlasnie sprawdzilem 15 kategorii , obszar cala Polska i wygenerowal oraz pobralem i wszystko jest ok - dla AM.

Poza tym uaktywnij sobie profile aby generowaly CI sie pliki.


A jak mam uaktywnic profile aby sie pliki generowały....???



--- Koniec cytatu ---

Napisane: Marzec 20, 2009, 07:11:58cyyba wkleiłem nie ten cytat co trzeba... sorki
Napisane: Marzec 20, 2009, 07:14:01
--- Cytat: kris2121 w Marzec 20, 2009, 07:14:01 ---Wlasnie sprawdzilem 15 kategorii , obszar cala Polska i wygenerowal oraz pobralem i wszystko jest ok - dla AM.

Poza tym uaktywnij sobie profile aby generowaly CI sie pliki.
 

A jak mam je uaktywnic te profile aby sie generowały pliki../???


--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej