PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wątek zaczęty przez: +CT+Neo w Grudzień 20, 2004, 00:46:02
-
Mam pytanko. Przeglądnołem FaQ i znalazłem programik media encoder. Porgram działa lecz dodatku Encoding for Pocket PC nie znalazłem na stronie. Problem polega na tym że programik m. encoder wiesza sie. dekoduje tylko niektóre pliki. Co robić?
Jest może inny program z którego można dekodować i na tyle łatwy w obsłudze aby sobie z nim poradzić:)?
-
Rozumiem ze chodzi o przerabianie filmow? Jesli tak to polecam lekture przyklejonych watkow w dziale Pocket PC. Nastepnym razem zanim zadasz pytanie skorzystaj z funkcji szukaj.