PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wątek zaczęty przez: globus.gd w Kwiecień 04, 2007, 12:11:04

Tytuł: SpbBackup i ActiveSync
Wiadomość wysłana przez: globus.gd w Kwiecień 04, 2007, 12:11:04
Po wgraniu backupu wyskakuje problem z nawiązaniem połączenia z ActiveSync .. Wizard na początku też wyrzucił jakiś błąd, ale po SR już wszystko było OK ..
W jaki sposób połączyć się taraz z komputerem??
Tytuł: Odp: SpbBackup i ActiveSync
Wiadomość wysłana przez: mobi_one w Kwiecień 04, 2007, 12:14:34
backup raczej nie koloduje z AS
zobacz czy nie da sie jeszcze raz
jaki jest komunikat?
Tytuł: Odp: SpbBackup i ActiveSync
Wiadomość wysłana przez: globus.gd w Kwiecień 04, 2007, 13:13:34
Używam AS 4.5 .. Własnie go przeinstalowałem i komunikat jest nadal:
Nie można pomyślnie zakończyć synchronizajci. Podłącz urządzenie jeszcze raz i sprubuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzać, więcej informacji można znaleźć w sekcji o rozwiązywaniu problemów w pomocy programu Microfost ActiveSync na komputerze.
Tytuł: Odp: SpbBackup i ActiveSync
Wiadomość wysłana przez: mobi_one w Kwiecień 04, 2007, 14:20:11
po stronie PCeta mozesz zrobic detekcje problemu, i akurat to w AS dziala, pewnie masz ogniomurek wlaczony
Tytuł: Odp: SpbBackup i ActiveSync
Wiadomość wysłana przez: tramp w Kwiecień 04, 2007, 14:36:06
po odtworzeniu backupu często mogą się zdarzać problemy z synchronizacją

rozwiązaniem powinno być backup My Documents a potem delete partnership i od nowa i hula jak oszalałe
Tytuł: Odp: SpbBackup i ActiveSync
Wiadomość wysłana przez: globus.gd w Kwiecień 04, 2007, 14:37:25
zrobiłem... nie wykrywa żadnego problemu ... pomogło za to wgranie ponowne backupu .. coś za pierwszym razem musiało pójść nietak
Tytuł: Odp: SpbBackup i ActiveSync
Wiadomość wysłana przez: mobi_one w Kwiecień 04, 2007, 15:05:59
i tak bywa :)