Na temat :
U mnie na Operze dzieje się to samo, jedyna możliwość zmiany identyfikacji przeglądarki to taka czy jest to przeglądarka mobilna czy w PC desktop.
Z kolei na Netfront 3.3 chodzi bez żadnego problemu, ogólnie uważam że jest to najlepsza przeglądarka.
Nie na temat:
To że po każdej linijce wstawiasz linijkę przerwy jest bardzo wku... denerwujące, krótki post rozwleka się na całą stronę, poza tym na takich forach pisze się w sposób zwięzły a nie "Cześć, nazywam się...", poza tym po co podajesz nazwisko ?? tu ludzie się znają po nickach i to wystarczy, poza tym nie musisz pisać po każdym poście pozdrawiam... bo to także niepotrzebnie wydłuża posta.
Uwaga oleyek'a wprawdzie była trochę obraźliwa ale rzeczywiście twój sposób wypowiedzi o wiele się różni od standartowych tekstów na forach i może być postrzegany jako coś nienormalnego.
Jeśli masz jakieś problemy z PDA szukaj rozwiązania na forum, przy okazji może zrozumiesz jakim językiem się tu posługiwać.
Mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi i witamy nowego użytkownika
