PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wątek zaczęty przez: Kuras77 w Marzec 05, 2006, 23:38:42
-
Chciałbym przemapować czerwony przycisk słuchawki tak, by poza kończeniem rozmów działał też jako krzyżyk/ok. Czy da się tak? To byłby super sposób na obejście jego braku w moim SPV M3000... :)
-
ciekawe, faktycznie standardowo czerwona słuchawka tylko wyłącza telefon, rozmowę, a tak jest "bezużyteczna"... przydałoby się takie przemapowanie,
tylko coby dalej działała też jako "czerwona słuchawka"
jednym słowem podpinam się pod pytanie...
:wink:
-
Normalnie, we wszystkich aplikacjach (przynajmniej na Qtek'u) czerwona słuchawka dziala jak krzyżyk. U was nie?
-
Czerwona sluchawka minimalizuje programy a konkretniej wychodzi do today (rom I-mate).
-
No dokładnie - minimalizuje/wychodzi do today
a chodzi o zamykanie progsów.
-
Mi tak naprawde chodzi o dokładną kopię ikonki krzyżyk/ok, czyli nie o powracanie do ekranu Today ani całkowite zamykanie progranów. Kiedyś próbowałem ją przemapować AE Button Plus ale traciłem mozliwość kończenia rozmów... (np. ze wściekłą dziewczyną) ;)