PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wątek zaczęty przez: siena1975 w Marzec 19, 2006, 11:16:04
-
Witam, mam problem
zainstalowałem pocket gadu gadu na moim mda 1 ale jak chcem sie połączyć to wyświetla sie tylko Łączenie... i nic sie nie dzieje
nie moge sie zalogowac...porsze o pomoc
-
Z Twoich słów wynika, że nie możez się zalogować ponieważ program nie połączył z serwerem. Sprawdź w konfiguracji (sam używam Mobile Gadu więc nie wiem jak to wygląda w PG) czy jest możliwość ręcznego wyboru serwera - z którymś na pewno się połączy ;)
a tak w ogóle polecam MG :arrow: http://pdaclub.pl/dl/file_view.php?f_cat=-1&sortby=t&sort=asc&f_id=263
-
ok, zainstalowałem mobilegadu.
Szukanie serwera GG...
Wykryto serwer:
217.17.41.93:8074...
i wyskakuje komunikat
Nie można ustanowić połączenia z serwerem!
-
w mobile probowalem juz polaczyc sie kazdym serwerem i to samo :/
moze sa jakies inne wazne ustawinia?
-
taraz fakycznie z żadnym serwerem się nie łączy ... spróbuj trochę później
-
Dzięki za pomoc ;)
-
Panowie czy rowniez jak ja macie problem z polaczenien z serwerem??
-
hmm ja mam Pocket gadu v.3.2 i wszystko mi smiga jak ta lala ;) polecam jeszcze raz sprawdzic ustawienia wpisac haslo jeszcze raz i sprobowac jak nie pojdzie tzn: ze cos masz skopane i wtedy tylko hard reset :/ pomoze.
-
w tej właśnie chwili mam odpalone MobileGadu - działa :)