Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x)

Nie działa SIM Play z mobilnym windowsem? Zajrzyj tutaj

<< < (17/18) > >>

globalbus:

--- Cytuj ---Jutro są do 12 ale i tak idę i poproszę o sima. Ile za taką extras opcje sobie liczą  Masz jakiś model karty sim ? 6-8 pinów , globusiki-kwadraciki,
fioletowa-biała ?
--- Koniec cytatu ---
nic sobie nie liczą, wymiana jest darmowa, ma działać i tyle
to, że mi nie chciało się kiedyś iść do salonu i zacząłem kombinować to inna sprawa (wadliwa karta dalej działa).

Kubeus:
to mi pasuje xD free opcja.
Ciekawe za ile mi przyjdzie ta karta ? bardziej 3-5 dni czy bardziej 15-30 dni.

Ale jak powiem ,że nie działa i objaśnię problem to sami i zaproponują inny model czy lepiej ich naprowadzić na jakiś konkretny. Pisząc model chodzi mi o dane techniczne  np. piny , kolor, kształt pinów etc.
Ja mam 6 pinowy globus i fioletowa w dodatku.


--- Cytat: jezjacek w Lipiec 30, 2009, 13:42:55 ---miałem bardzo podobne objawy. Po włożeniu sima telefon zawieszał się podczas startu, na kartach innych operatorów było ok. Po wymianie sima w Play ( od ręki) problemy zniknęły.

--- Koniec cytatu ---

Jak kolega jezjacek  mógłby się podzielić informacjami na temat specyfikacji karty było by fajnie.

globalbus:

--- Cytuj ---Ciekawe za ile mi przyjdzie ta karta ? bardziej 3-5 dni czy bardziej 15-30 dni.
--- Koniec cytatu ---
wymieniają od razu.

Kubeus:
właśnie nie chce mi się wierzyć ,że od ręki. W tym salonie jest ledwie FAX   :P :P :P
ale spróbować można  ;D

to do jutra

jak by ktoś miał jeszcze jakieś info to za podzielenie się z góry wielkie dzięki :)

jezjacek:
Załączam foto mojego sima po wymianie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej