PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wątek zaczęty przez: vlodeck w Kwiecień 05, 2007, 20:19:26

Tytuł: Jaka klawa na 2.8" ?
Wiadomość wysłana przez: vlodeck w Kwiecień 05, 2007, 20:19:26
Witam. Mam problem na MDA Compact II, bo nie moge znalezc klawiatury ktora by mnie zatysfakcjonowala. Domyslna z windowsa jest troche nieporeczna, chociaz jak do tej pory najlepsza. Spb Fullscreen Keyboard zmusza mnie do obracania palma (tryb portrait jest strasznie rozciagniety i przez to rowniez niewygodny).

Szukam czegos, co jest dostepne w portrait mode, ma domyslny rozklad klawiszy (taki jak na pelnowymiarowej klawie) i oczywiscie zeby posiadala duze przyciski.

Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Jaka klawa na 2.8" ?
Wiadomość wysłana przez: bern w Kwiecień 06, 2007, 08:30:55
moze korzystaj z intelli dialpada - klawiatura numeryczna jak w komorkach - duze klawisze, polski t9 (dla tych co lubia) i mozliwosc stosowania skinow.
Tytuł: Odp: Jaka klawa na 2.8" ?
Wiadomość wysłana przez: OleYek w Kwiecień 06, 2007, 09:03:25
vlodeck

Tryb pionowy i klawiatura duza klawiatura qwerty sie wykluczaja, ze wzgledu na mala ilosc miejsca na szerokosc... albo duze przyciski albo qwerty, dlatego klawiatura spb dziala dobrze jedynie w landscape
Tytuł: Odp: Jaka klawa na 2.8" ?
Wiadomość wysłana przez: vlodeck w Kwiecień 06, 2007, 18:24:26
ale mogliby zrobic spb keyboard na portrait ktora zajmowalaby powiedzmy 50% ekranu.
Tytuł: Odp: Jaka klawa na 2.8" ?
Wiadomość wysłana przez: mikolajek w Kwiecień 07, 2007, 12:00:19
A Resco Keyboard Pro? Fakt, że jest zbliżona do standardowej, ale za to znacznie bardziej funkcjonalna...
Tytuł: Odp: Jaka klawa na 2.8" ?
Wiadomość wysłana przez: jas_pik:: Janusz Piwiński w Kwiecień 07, 2007, 13:09:45
Polecam klawiaturę "Blimkeys". Wygląda może trochę topornie ale jest ekstra. Jest w wersji PL , możesz ją edytowac tak jak Ci pasuje.