PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Wątek zaczęty przez: grzegorz.pow w Marzec 17, 2009, 18:15:46
-
Witam. Wrzuciłem do mojego pocketphone kartę blueconnecta. Niestety obawiam się
przypadkowych wywołań telefonicznych za które słono bym zapłacił.
czy można wyłączyć możliwość wykonywania połączeń? Ale tak by połączenia gprs/umts etc swobodnie
działały?
Pozdr.
-
A wystarczyło w momencie podpisywania umowy zaznaczyć - zwróć się do Ery . A tymczasowo moz?sz wprowadzić ograniczenie karty SIM do połączeń grupy zamkniętej a w grupie wprowadź swój własny numer i Policję. Wyłącz też pocztę głosową.
-
mam lepsze rozwiązanie (rozwiązanie dobre o ile jesteś w zasięgu 3G-PLAY i masz pocketa z obsługą UMTS)
kup starter play on line na kartę :E pocket sam już nie zadzwoni :D nawet jakbyś chciał, bo z tej karty się po prostu nie da :)
rozwiązanie dużo tańsze w eksploatacji, choc niestety wymaga spełnienia dwóch warunków...
-
w Orange można sobie zablokować wykonywanie połączeń przez Orange on-line, myślę, że Era też coś takiego ma