Brak usługi MMS HELP Vario II i WM 5

  • 4 Odpowiedzi
  • 338 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brak usługi MMS HELP Vario II i WM 5
« dnia: Styczeń 06, 2007, 11:43:49 »
Witam mam telefonik MDA Vario II (WM 5)i staram sie zrobic cos aby moc korzystac z mms myslalem ze potrzebny jest do tego jakis dodatkowy program ale najprawdopodobniej jest on juz, dzownilem do goscia z serwisu rozmawialem z nim przez 15 min zrobil konfiguracje mms nowego lacza i d....pa wchodze jak mi radzil w obsluge wiadomosci i nie mam nic na temat konfiguracji mms czy cos takiego, mam tylko poczte i sms on twierdzi ze musi ja ze nie mam zakonczylo sie na tym ze musze zasuwac do serwisu bo moze byc blad w oprogramowaniu wrrr czy moze ktos w tym pomoc moze sie da cos z tym zrobic

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Brak usługi MMS HELP Vario II i WM 5
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:00:46 »
pewnie zainstalowac kustomizacje opa. jezeli nie chcesz robic hr to doinstaluj z ext.rom
a nie bylo tak ze po hr zrobiles softr. zanim zainstalowalo extend
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Re: Brak usługi MMS HELP Vario II i WM 5
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:23:47 »
Ocenzurowano - protest
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2007, 23:49:30 wysłana przez may »
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


Brak usługi MMS HELP Vario II i WM 5
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2007, 12:35:18 »
ok wszystko jest bardzo dziekuje za pomoc moja wina ale ciesz sie ze udalo sie to uruchomic pozdrawiam

mda copact 2
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2007, 12:48:17 »
pomocy ja tez mam problem pozbylem sie romu ery bo przez niego nie dzialal mi gprs a teraz jak odpalam skrzynke odbiorcza to mam tylko sms i e mail a opcji mms nie ma jest jakis program do tego albo aplikacja ktora uruchomi ta funkcje ??

z gory dziekuje za pomoc