soft/screensaver do blokowania (?!) palmofona z wm2k3se

  • 4 Odpowiedzi
  • 672 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
soft/screensaver do blokowania (?!) palmofona z wm2k3se
« dnia: Czerwiec 11, 2005, 08:42:12 »
duza przewaga palmofona nad normalnym fołnem jest screensaver z haslem, taki sam efekt osiaga sie z komputerem, mozna zostawic go na chwile, odejsc, wyjsc, i nikt w pracy nie bedzie podgladal co sie wlasciwie znajduje w srodku .... jjakie pliki, jakie telefony, sms-ki etc

co mozecie polecic w tym wzgledzie, najlepiej z opcja wylaczania ekranu, gdzie przy probie wzbudzenia ppc pe poprzez nacisniecie jakiegokolwiek przycisku pojawia sie po prostu .... ekran z haslem

fajnie by bylo gdyby to sie jakos integrowalo z popularnymi programami typu Agenda Fusion czy/i  Pocket Informant, moze bylo wtyczka do ekranu .... hmm, jakos nie mam pomyslu na to jak to polaczyc z reszta ale chyba w koncu nie musi sie laczyc, nieprawdaz ?!

*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
soft/screensaver do blokowania (?!) palmofona z wm2k3se
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2005, 23:38:31 »
A Password w menu setings ustawione np. na 1 minute ?
Proste i skuteczne ;)
Ja mam troche inny problem.
Otóż:
Nie blokuje telefonu bo wielkich tajemnic w nim nie mam, ale czasem zostawiam go gdzieś na stole kiedy przychodzi SMS.
Wtedy on zawsze musi pochwalić sie jego treścią wywalając na chwile całość na ekran.
Czy da sie zrobić coś, żeby po przyjściu SMSa - jego treść nie wyświetlała sie samoczynnie na ekranie ani przez chwile ?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
soft/screensaver do blokowania (?!) palmofona z wm2k3se
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2005, 00:23:23 »
Tak, mozna to wylaczyc. Wchodzisz do menu Settings -> Sounds & Notifications -> Notifications -> z listy wybierasz SMS (czy jak to sie tam nazywa) i zdejmujesz ptasza z opcji "Display message on Screen".

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
soft/screensaver do blokowania (?!) palmofona z wm2k3se
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2005, 01:31:20 »
Cytat: Goompie
A Password w menu setings ustawione np. na 1 minute ? Proste i skuteczne ;)

no tak, na to nie wpadlem, to sie nazywa demencja ;)
dzieki za info i podpowiedz


*

Offline Goompie

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA AMEO - (HTCX7500)
soft/screensaver do blokowania (?!) palmofona z wm2k3se
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2005, 12:34:39 »
A ja dziękuje Kubie, za wskazówke na którą tym razem ja nie wpadłem :) Swoją drogą to jedno z niewielu takich miejsc w internecie gdzie na większość zadawanych pytań pada odpowiedź i to zwykle bardzo rzetelna

Pozdrawiam pomagających i korzystających z pomocy...
Ja swoją MDA III mam zaledwie 3 miesiące więc ciągle jeszcze zgłębiam tajniki i czekam na WM2005 ;)