BŁĄD LOGOWANIA

  • 4 Odpowiedzi
  • 383 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BŁĄD LOGOWANIA
« dnia: Sierpień 22, 2006, 21:32:04 »
Mam Palmaxa Holuxa. Działa prawidłowo internet, poczta, szynchronizacja z nootebokiem. Własnie na nooteboku mam mozliwość kontaktu elektronicznego z moim bankiem. Niestety ale takiej mozliwości nie mam , kiedy korzystam z Palmaxa. Za kazdym razem kiedy próbuję
połaczyc się z moim bankiem pojawia się komunikat" Błąd logowania.Podano niepoprawną nazwę uzytkownika/hasło. Spróbuj ponownie". Jeżeli ktoś z Kolegów zetknął się z podobnym problemem lub zna sposób na jego rozwiazanie, to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam.

*

silentjob

BŁĄD LOGOWANIA
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2006, 21:55:12 »
Poprzez jaki progam się logujesz <domyślam się, że idzie o przeglądarkę> :?: Jaki bank :?:
Trochę więcej informacji by się przydało :), ale sugeruje że powinieneś zainwestować w inny program niż Internet Explorer, jak choćby Opera czy Netfront.

Bład logowania
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2006, 22:05:51 »
Dziękuję za sugestie. Zastanawiam się, jak poza Internet Eksplorer , bedą "chodziły" inne przegladarki. A spraswa moja konkretnie dotyczy dostępu do rachunku w Banku Sląskim.

*

silentjob

BŁĄD LOGOWANIA
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2006, 22:07:20 »
No to potestuj te 2 alternatywy, istnieje duża szansa, że powinno zadziałać :).

*

Offline Kapitan Pazur

  • ******
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
BŁĄD LOGOWANIA
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2006, 01:25:27 »
nie zaszkodzi też poczytać forum