PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Wątek zaczęty przez: bastiann w Styczeń 16, 2003, 12:03:02
-
Znana sprawa. Loox po upgrade EUU3 nie lubi tej wersji WisBara. Starsze chodza bez najmniejszego problemu. Sam mam taką i jest ok Ja mam wersja 1.1.1
-
Poprostu zainstaluj sobie wersje final taką jak moja 1.1.1 Ta na 100%działa! A jak bedzie skończona wersja 1.2 to się to przetestuje i się dowiemy czy działa czy nie działa
Powodzenia!
-
Tak też zrobiłem, ale wersja którą pobrałem ze strony www.pelmarinc.com to 1.1.0 Final.
-
Z moich obserwacji wynika, a mam i EUU3 i WisBar 1.2 Beta 4, że LOOX sie wiesza tylko w przypadku aktywnej opcji wyświetlania ikony połączenia na górnym pasku. Tak naprawdę ikona ta i tak nie działa więc spoko mozna z niej zrezygnować. Ja właśnie tak zrobiłem i działa wszystko OK.
pozdrawiam...
-
Mam Looxa z EUU3 i WisBar1.2 Beta 4 ze skinami. Nic złego nie zauważyłem. Może Dufus ma racje z ikoną połczączenia, ja jej nie używam.
-
Wczoraj zrobiłem tak jak radzi Dufus - wróciłem do wersji 1.2 Beta 4, ale bez ikonki Connections - i faktycznie - wszystko jest OK!
Dzięki za pomoc :)