Witam, używam od wczoraj wreszcie nowego Qtek'a 9100 i pojawiły mi się problemy, jeśli ktoś może mi podpowiedzieć, będę wdzięczny
1. spolszczenie, polskie znaki - klawiatura interkey z Penreadera, po zainstalowaniu ni daje się nawet włączyć! Jak można spolszczyć system?
2. BT, podobno na sofcie Microsoftu, ma być gorszy, ale jest tragiczny! Oferuje tylko port Com! Słuchawek BT SE nawet nie widzi, choć muszę przyznać, że GPS Preteca działa bez problemu. Czy jest lub będzie dostępny lepszy soft, udostępniający - podobno - lepsze możliwości BT?
3. Jak skonfigurować MMS w ERA? Na stronie konfiguratora ERy jest więcej opcji niż można wprowadzić, a po wprowadzeniu wszystkiego (co się da) łączy się ale wysłać nie można.
4. Nie mogę np. przesłać kontaktu z kiążki za pomocą SMSa (brak takiej opcji)
Na razie tyle

Pozdrawiam wszystkich