PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Wątek zaczęty przez: r_szynek w Wrzesień 06, 2002, 00:28:34

Tytuł: Szukam użytkowników Cassiopei E200
Wiadomość wysłana przez: r_szynek w Wrzesień 06, 2002, 00:28:34
Prosze panstwa mam pewien nietypowy problem, jestem użytkownikiem Cassiopei E200 i potrzebuje pomocy, sprawa delikatna wiec prosze o kontakt (przepraszam że nie chcę opisywac sprawy na forum poprostu jest to temat 1:1), podobno E200 ma klienta USB o co z tym może chodzić ?
Tytuł: Szukam użytkowników Cassiopei E200
Wiadomość wysłana przez: kanczug w Wrzesień 06, 2002, 10:50:02
Nieee! E-200 ma wlasnie hosta USB! Niestety tylko w podstawce synchronizacyjnej lub w dodatkowych pleckach ... ale dzieki temu mozna podpiac do niej np. klawiature na USB, stacje dyskow, dysk twardy ... oraz wiele innych urzadzen, lecz do wiekszosci trzeba posiadac sterowniki dla Windowsa CE, ktorych brak.
Tytuł: Szukam użytkowników Cassiopei E200
Wiadomość wysłana przez: MacBirdie w Wrzesień 06, 2002, 16:16:43
Nie tylko w pleckach i podstawce - jest jeszcze do kupienia mały adapterek, który podłącza się z dołu E200 - zyskujemy port USB oraz złącze kompatybilne z portem w modelach Casio serii E-100. Jeszcze go nie mam, ale lada dzień.