RealVGA dla wybranych programow - ozVGA?

  • 3 Odpowiedzi
  • 805 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
RealVGA dla wybranych programow - ozVGA?
« dnia: Październik 15, 2006, 20:19:52 »
zachcialo mi sie zabawy z RealVGA i mam pewien problem. trafilem na przedpotopowego newsa na pdaclub. mowa w nim o programie ozVGA. na koniec jest taka sentecja:
"poza zmianą trybu pracy na prawdziwe VGA dla całego systemu, pozwala również wskazać tylko wybrane programy, które będą w ten sposób wyświetlane"
pytanie tylko jak tego dokonac? jak mozna ustawic by domyslna rozdzielczoscia dla win2003se bylo "QVGA" a tylko wybrane programy dzialaly w rozdzielczosci RealVGA???
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
RealVGA dla wybranych programow - ozVGA?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2006, 20:07:10 »
Ja też właśnie z tym walczę. I właśnie widzę, że ozVGA do tego się nie nadaje. Teraz się biorę za testowanie Nyditot Virtual Display 5.02. Napiszę o skutkach.

Porażka...

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
RealVGA dla wybranych programow - ozVGA?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2006, 20:13:20 »
To się raczej nie może udać, bo zmiana trybu wymaga softresetu, a nie widziałem zmiany tego trybu w czasie rzeczywistym (przynajmniej na Aximy). To by było coś, np. automatyczne przydzielenie zwykłego VGA do gier, które źle chodzą w tym trybie. Jak coś zdziałacie to dajcie znać;)

*

Offline Asassello

  • ****
  • 594
  • Sprzęt: LOOX 718, i600, i5700
RealVGA dla wybranych programow - ozVGA?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2006, 21:39:32 »
Może się przyda fajny artykuł o VGA, ozVGA i SE_VGA.
I drugi o Native VGA na WM5.