PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Wątek zaczęty przez: IScreamMan w Grudzień 09, 2003, 23:22:55

Tytuł: Programy korzystające z HTTP PROXY
Wiadomość wysłana przez: IScreamMan w Grudzień 09, 2003, 23:22:55
Witam :)

Mam dostęp do internetu poprzez wifi, ale tylko za pośrednictwem HTTP PROXY (squida).

Dopuszcza on w zasadzie wszytko, łącznie z HTTP CONNECT. Niestety, nie widzę softu, który może łączyć się przez HTTP PROXY (dostrzegłem tylko co naturalne, czyli przeglądarki www - Pocket IE i Netfront).

Czy zetkneliście się z jakimiś ciekawymi (mniej lub bardziej) programami na Pocket PC korzystającymi z HTTP  PROXY (komunikatory, etc ?)

Na PC jest tego ogrom (nawet mIRC standardowo wspiera komunikację do serwera irc po HTTP PROXY). Pozatym zawsze w razie czego dostępne są programy robiące z serwera HTTP serwer SOCKS (HTTP na TCP).

Niestety, na PPC jest z tym licho.

Z góry dzięki za pomoc :)