PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Wątek zaczęty przez: airmoss w Kwiecień 09, 2007, 22:33:44

Tytuł: Program czytajacy tabulatury gitarowe
Wiadomość wysłana przez: airmoss w Kwiecień 09, 2007, 22:33:44
Czy istnieje jakis program czytajacy tabulatury gitarowe np z plikow guitar pro, ewentualnie innych formatow?
Tytuł: Odp: Program czytajacy tabulatury gitarowe
Wiadomość wysłana przez: leezus w Kwiecień 11, 2007, 16:51:51
Coto znaczy "czytający" ma odgrywać akordy?
Tytuł: Odp: Program czytajacy tabulatury gitarowe
Wiadomość wysłana przez: zskk w Kwiecień 13, 2007, 22:01:12
nie.  pliki . gp3 albo . gp4 - jesli nie widziałes programu guitar pro to nie bedziesz wiedziec o co chodzi
Tytuł: Odp: Program czytajacy tabulatury gitarowe
Wiadomość wysłana przez: Harvester of Chaos w Kwiecień 13, 2007, 22:11:01
Ja szczerze wątpie że coś znajdziesz. Wyeksportuj sobie poprostu to do txt jeśli nie chcesz odtwarzać. Albo do midi jak chcesz słuchać. Innego rozwiązania nigdzie nie widziałem.
Tytuł: Odp: Program czytajacy tabulatury gitarowe
Wiadomość wysłana przez: Bat. w Kwiecień 13, 2007, 22:32:58
Niestety nie ma czegoś takiego, sam chętnie bym się w taki mobilny GP zaopatrzył :) Najlepiej tabulatury zapisywać sobie jako obrazki, no ale tu jest dużo roboty, bo stron jest zawsze wiele i nieraz jest po więcej gitar w tabulaturze.
Eksport do tekstu nie ma sensu, bo nie będzie nutek.
Tytuł: Odp: Program czytajacy tabulatury gitarowe
Wiadomość wysłana przez: Harvester of Chaos w Kwiecień 14, 2007, 09:09:10
No dobrze, ale jak potrzebujesz nutki to jest na przykład  to (http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=16881)
Tytuł: Odp: Program czytajacy tabulatury gitarowe
Wiadomość wysłana przez: MAYKO w Kwiecień 14, 2007, 11:47:35
Niestety takiego nie znajdziesz firma Arobas Music nie ma zamiaru wydawać Guitar Pro na PDA  ??? a szkoda bo fajny programik  ;D