Najlepszy wszystkomajacy PoketPC

  • 63 Odpowiedzi
  • 11938 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pajakgdynia

  • 17
  • Sprzęt: a925 / a639 / n560 / Xperia X1
Odp: Najlepszy wszystkomajacy PoketPC
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 15, 2008, 21:03:06 »
Z własnej praktyki..
Znacznie wygodniejsze jest PDA + komóra z BT.. Przepraktykowane. Brakuje mi tylko jakiegoś porządnego managera komóry na PDA..
Dzwoniąc człowiek nie wygląda jak kosmita (Motka a925, HP iPAQ 6300), nie korci wielbicieli cudzego, znacznie wygodniej się rozmawia (polecam próbę via skype z PDA przy uchu :)

Fajną sprawą jest host usb (klawiatura usb kosztuje 30zł, BT 600..). I złącze audio na złączu systemowym do podłączenia radia w samochodzie. Wygodne gniazdo słuchawkowe, gniazdo mikrofonu. Rysik po prawej stronie. Bezawaryjność.
Solidna obudowa też się "przydaje". I dużo dostępnych dodatków (różnej maści futerały: na rower, kruselek, aluminius; batery extendery, pilot)

Kto zgadnie jaki mam model? :)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Najlepszy wszystkomajacy PoketPC
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 16, 2008, 21:37:37 »
Cytuj
HP iPAQ 6300
:E


*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: Najlepszy wszystkomajacy PoketPC
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 05, 2010, 09:51:19 »
Dzwoniąc człowiek nie wygląda jak kosmita

A nie uważasz, że właśnie człowiek obwieszony różnymi, pierdułkami wygląda na kosmitę.
Po to właśnie tworzy się urządzenia wielo funkcyjne, aby nie nosić tornistra ze sobą, albo doszywać kieszenie, aby to wszystko pomieścić.
I jaka jest przyjemność korzystania z kilku urządzeń ( chyba, aby zaimponować znajomym ) aby osiągnąć cel, który można zrealizować jednym urządzeniem. Po za tym, na dłuższe wypady targać ładowarki, kable, futerały. No i koszty utrzymania kilku urządzeń ( nie licząc ich zakupu) baterie, karty pamięci itp. No i oszałamiające prędkości przesyłania danych z urządzenia na urządzenie przez BT.
I tak jak mówią w pewnym programie, myślę, że teoria obalona. :wink: :ok:
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Najlepszy wszystkomajacy PoketPC
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 05, 2010, 09:53:11 »
kolejne wykopalisko sprzed 2,5 roku  :-|