PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Wątek zaczęty przez: dodo w Maj 26, 2004, 11:16:18
-
Witam jestem zainteresowany kupnem PDA ale niemogę się zdecydować jaki model firma.jeśli to możliwe to proszę powedzieć jaki jest wart zaintersowania jak narazie najbardziej wpadł mi w oko ipaq 4150 ale niewiem czy to dobry wybór czy może lepiej inny.A i jeszcze jedno gdzie można najtaniej je kupić??????
-
IPAQ 2210/15
www.allegro.pl
2 popularne wybory
:)
-
No i jak zawsze zasadnicze pytania do czego bedzie uzywany ? Czy wspolpraca z kartami CF jest konieczna, stosowanie zewnetrznych akcesoriow itp .
-
jak chcesz od razu mieć czadowy zestaw wejdź na www.hp.pl/promocje i poszukaj tam ofert dotyczących komputerków kieszonkowych.
Są dwie: iPAQ + nawigacja satelitarna i iPAQ+Idea
-
Chcę żeby był jak najbardziej uniwersalny może nie odrazu z GPS ale napewno w przyszłości chciałbym to dokupić.z kart CF raczej nie chce korzystać no chyba że są na ich podstawie jakieś konkretne akcesoria??Panowie przede wszystkim mam pytanie czy warto kupić IPAQA 5550,czy może lepiej znacznie tańszy 4150 lub 21 serie chodzi mi oto że nie umiem dostrzec różnicy pomiędzi 5550 a 4150 poza tym że 4150 jest znacznie mniejszy i niema slotu na CF.???
-
Czy w przyszlosci bedziesz potrzebowal CF ? Ten link moze Ci podpowie
http://www.pdaclub.pl/view.php?news_id=8159
http://www.pdaclub.pl/view.php?str=radio&news_id=7436
Nadto , moim zdaniem wazne jest czy masz/masz miec aparat cyfrowy?
Bardzo sie przydaje ogladanie zdjec na 'duzym' ekranie PDA.
Czy uzywasz zewnetrznych pamieci CF jako przenosny nosnik ?
Czy planujesz sluchanie mp3, video itp . Wtedy tani i o duzej pojemnosci nosnik CF jest bardzo przydatny.
-
ok. dzięki za porade kupiłem 4150 mam nadzieje że się nie zawiode