PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Wątek zaczęty przez: Gemis w Listopad 21, 2005, 17:41:01
-
Ostatnio zauważyłem że mój Ipaq szczególnie po sesji wifi ( plecki + wifi na CF ) zachowuje sie bardzo niestabilnie, po prostu czasem sie wyłączy i tylko reset go ożywia, co może być tego przyczyną?
Kolejne pytanie jest ogólniejsze, jak sprawić żeby na tym cudzie zawsze można było polegać ( alarmy, budziki itd ) Prosze o wskazówki.
-
Windows Mobile 2003 for Pocket PC ma to do siebie ze kiepsko jest tam z alarmami... Co do utraty stabilnosci to moze byc wiele czynnikow ktore maja na to wplyw - od sterownikow karty po sam system operacyjny.
-
a co może być powodem niewłączania sie ipaqa?
-
Napisalem ze moze byc tysiac powodow utraty stabilnosci i niewlaczania sie PDA.