Hmm, a na czym Ci bardziej zależy:
- na fachowej obsłudze, czy
- na dostępnym bogatym asortymencie produktów, które można wziąć w ręce i "pomacać"?
Niestety - moim zdaniem - nie idzie to w parze.
Największy asortyment dostępny jest w sklepach typu Media Markt, EMPiK, MaxMedia (czy jakoś tak). Jak tam jest z profesjonalizmem obsługi, to chyba wszyscy wiedzą.
Jest jeszcze Karen, ale do tej firmy bardzo się zraziłem, bo mnie kiedyś oszukali i naciągnęli (tak chyba można nazwać sprzedaż po 3 tygodniach, a nie po obiecanych 3 dniach i za cenę o 60 % wyższą od zalecanej przez producenta). Personel sklepu Karen w centrum handlowym przy Okopowej nie za bardzo jest zainteresowana obsługą klientów, a rekord świata - wg mnie - pobił kiedyś ich pracownik w sklepie w Promenadzie - tak nakopcił papierosami, że nie dało się wejść do tego 15-20 metrowego "salonu" - po prostu chciało się ... wymiotować.
Profesjonalizm, fachowość i właściwe podejście do klienta można znaleźć w małych firmach, ale niestety ich cechą jest z reguły również niewielka ilość towaru na magazynie. Większość zakupów organizowana jest na zamówienie bez wcześniejszej możliwości zapoznania się z prawdziwym i rzeczywistym produktem.