Jak to zrobić...

  • 1 Odpowiedzi
  • 327 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak to zrobić...
« dnia: Grudzień 30, 2005, 01:07:47 »
1)

W jaki sposób z iPAQ'a można zalogować się na takie strony jak np. www.kb24.pl żeby sprawdzić stan swojego konta i takie tam. Czy to jest wykonalne?

Wpisuję właściwe dane i pojawia mi się ostrzeżenie: "Strona nie została załadowana do końca, lub ustawienia przeglądarki uniemożliwiają zalogowanie!"

Tylko, że wersja internet explorer nie zawiera zbyt wielu opcji ustawienia i tu chyba nic się nie da zrobić. Może trzeba użyć inne przeglądarki???

Albo taka strona www.supermakler.pkobp.pl w ogóle nie zostaje odnaleziona z mojego hw6515, a szkoda.

2)

Gdybyście jeszcze mogli polecić jakiś program do czytania rrs i ewentualnie jakiś giełdowy (tylko nie suncon, bo to nie chce działać), to będę baaardzo wdzięczny, bo ni czorta nie mogę się jeszcze odnaleźć na tym forum.

HEY!

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
Jak to zrobić...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2005, 03:13:52 »