PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC - ogólnie (WM Classic) => Wątek zaczęty przez: jacek0404 w Marzec 06, 2006, 22:17:52
-
Witam wszystkich!
Czy ktoś spotkał się z problemem podczas synchronizacji SPV M3000 z MS Outlook.Błąd to "Program ActiveSync napotkał problem na komputerze. Kod obsługi:85010014". Objaw jest taki że przeprowadza synchronizacjię ale kończy się ona komunikatem j.w. i nic nie zostaje zsynchronizowane.
Dzwoniłem do Orange i nie potrafią mi tego wytłumaczyć.Instalowałem wersję ActiveSync 4.0 i 4.1 usuwalem i ponownie instalowałem resetowałem SPV i nic, cały czas to samo. Całą ksiązkę adresową czyli kilkset kontaktów mam w tym Outlooku i jestem bezradny!
-
Przejrzyj tą stronkę:
http://blog.flaphead.dns2go.com/archive/2005/11/21/3202.aspx
-
Dzięki! Widzę że jest ten błąd, zajmę się tym trochę później i dam znać czy sie udało.
-
Porada z tej stonki którą podałeś nie pomogła, natomiast problem rozwiazała reinstalacja Outlook'a.
Pozdrawiam
Jacek