"Daj cynk" - to chyba żart

  • 3 Odpowiedzi
  • 1821 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"Daj cynk" - to chyba żart
« dnia: Listopad 14, 2002, 23:57:11 »
Zgadzam się, coś słabo to działa :(  Też "dałem cynk" i jakoś cisza.

Pojawił się wg mnie bardzo ciekawy news o projekcie Samsung-Microsoft low-end PPC ktory ma kosztowac koło 100$, czyli dorownac najtanszym Palm-om.

Dla mnie to coś czego oczekuje od dawna, skrzyzowanie najlepszych cech palm i PPC:

- b. mały rozmiar
- b żywotna bateria
- niska cena.

Można poczytać choćby na:

http://www.infosync.no/show.php?id=2589

Pozdrawiam

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
"Daj cynk" - to chyba żart
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2002, 11:35:35 »
Gdybyśmy odpowiadali na wszystkie maile wszystkich użytkowników, nie mielibyśmy czasu prowadzić serwisu. Inna sprawa jest taka, że o większości tych "cynków" wiemy - czasami drogą cynku dostajemy wiadomości sprzed 6 miesięcy, gdyż jakiś użytkownik się "obudził", a nawet jeśli nie, codziennie śledzimy różne serwisy w poszukiwaniu nowości.
Po drugie - w tym tygodniu Jakub był raczej nieobecny, stąd niewiele newsów, a ja akurat popisać nic nie mogłem z braku czasu. Zaraz napiszę zaległe o nowych iPAQ i o Samsungu, także o M.A.M.E. Na pewno coś jeszcze się znajdzie, więc cierpliwości. :)

Samych cynków oczywiście aż taka masa nie przychodzi, ale "Kontakt" to czasami koszmar. Napisaliśmy wyraźnie, że ten formularz służy do dzielenia się z nami uwagami odnośnie serwisu i że nie odpowiadamy na pytania odnośnie wyboru sprzętu czy dostępności jakiegośtam oprogramowania i nie udzielamy pomocy technicznej; mimo to na porządku dziennym są pytania typu:
"Proszę o informację, gdzie znajduje się lista portali do których można
wygenerować link dla AvantGo." czy "Proszę o polecenie dobrego słownika polsko-angielskiego i odwrotnie." ... Chętnie byście odpowiadali na podobnego typu pytania, gdy ręce opadają co parę dni? Takich odpowiedzi szuka się na forum, a często wystarczy po prostu kliknąć jakiś link na głównej stronie...
Gdybyście byli na naszej pozycji, zrozumielibyście to doskonale.

Dziękujemy za wszelkie informacje które nam przysyłacie i przysyłajcie dalej - niech Was nie zniechęca to że nie odpowiadamy, bo czytamy każdy mail.

"Daj cynk" - to chyba żart
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2002, 12:04:08 »
wymowki sa jak tylki - wszyscy je maja i wsystkie smerdza
ale co to nieodpowiadania na mejle  to macie calkowita racje po to wlsne jest forum zeby odpowiedzi na pytania byly dla wszystkich

pisane na iPAQ h3970 i klawiaturce  FLEXIS

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
"Daj cynk" - to chyba żart
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2002, 16:33:05 »
... i by móc przy okazji odpowiadania pochwalić się posiadanym sprzętem, co? :P

cawmook - zapewne jesteś dość zajętym człowiekiem, zatem zróbmy tak - będziesz także otrzymywał wszystkie maile z Kontaktu i Cynku i możesz dla nas odpowiadać na nie wszystkie - zobaczymy czy gdy ktoś na Ciebie zacznie narzekać że nie odpowiadasz, czy zaczniesz "wymyślać wymówki", jak to sugerujesz...

Prowadzimy serwis informacyjny, nie dział pomocy technicznej Microsoftu, Compaqa, HP i innych firm. Nie wiemy wszystkiego o każdym palmtopie od strony praktycznej, gdyż nie mamy ich wszystkich na codzień, a tydzień wypożyczenia od dystrybutora to jest stanowczo za krótko by cokolwiek powiedzieć w teście, czego nie wiadomo z obrazków i danych technicznych. Chyba że polskie oddziały firm produkujących palmtopy nam ów sprzęt udostępnią na stałe, jak, co ciekawe, robią dla nas firmy zagraniczne, dla których PocketPage zapewne jest kolejnym serwisikiem w Sieci pochodzącym z jakiegoś zaściankowego kraju w Azji... :)