Nawigacja GPS > Nawigacja GPS - ogólnie

[wydzielony] Dylemat

(1/3) > >>

izaw:
No właśnie. Akurat wygasła mi licencja na aAM. Pojeździłem na Yanosiku, GoogleMaps i... dużej różnicy nie widzę.

Wyznaczają trasy nie gorzej, trafik nie gorszy (o to byłoby chyba trudno). Mniej pasujący interfejs. Ale to może wynik przyzwyczajenia. Może i gorsza baza POI (ale czy a pewno?).

Przy moich wymaganiach mogą zastąpić produkt AQ. I co robić? Pojeżdżę na nich, potestuję inne darmowe, może NaviExperta i w ciągu miesiąca podejmę decyzję.

Może ostatnio mieliście podobny dylemat?

andrus75:
Jak masz ochotę to testuj jeszcze Waze. Darmowa online, społecznościowa, czerpiąca z google w razie braku adresu. Użytkowników coraz więcej. Sam osobiście bawię się nią ostatnio (mimo że mam wykupione NE). Sam możesz edytować mapy (przez edytor w przeglądarce), oczywiście w zakresie w zależnym od lvl na którym jesteś. Jest polskie forum. Możesz poczytać. W razie pytań uzyskasz odpowiedź bez problemu. Ma powiadomienia o patrolach, zagrożeniach i utrudnieniach w ruchu. Użytkowników ostatnio przybywa w dużym tempie. Nie zaszkodzi się pobawić. Polecam.

izaw:
Kiedyś testowałem. Spróbuję czy mi przypasuje.

Dzięki.

emisiu:

--- Cytat: izaw w Wrzesień 14, 2016, 01:09:33 ---Kiedyś testowałem. Spróbuję czy mi przypasuje.

Dzięki.

--- Koniec cytatu ---

Ja się już całkowicie przesiadłem na Waze, bo jest prosta ale genialnie wyznacza najlepsze trasy i uaktualnia je w trakcie.  :wink:

Na zagranicę ale tylko tam gdzie jest b.drogi internet ma Sygic'a - bo licencja dożywotnia na cały świat za dwadzieścia parę ojro (kupiłem kiedyś w jakiejś promocji).

Dolek:
Również jeżdzę na Waze od kilku miesięcy. Darmowo, znalezienie adresu jest banalnie proste. Również testowałem ją pierwszy raz ze 2-3 lata temu i nie spodobała mi się. Obecnie jest już wielu użytkowników, więc i zgłoszeń coraz więcej. Połączenie Waze + Yanosik i od roku nie używam CB.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej