Nawigacja GPS > Nawigacja GPS - ogólnie

[wydzielony] Dylemat

<< < (2/3) > >>

izaw:
Testuję Waze. Trasy krótkiej trochę się obawiam. Szybka dziwnie potrafi wyznaczać trasę. Zamiast kilometra mniejszymi ulicami znosi na trasę 4-5 km głównymi. Na pewno nie szybciej.

andrus75:
Ja mam ustawione szybka+ omijaj gruntowe. Używam od pół roku i jest ok. Czasem chwilę się zastanawiałem jak kazała zjechać z głównej ale parę razy nie posłuchałem i żałowałem. Wczoraj na chwilę włączyłem NE i szybko wróciłem do W. Grafika aż gryzie w oczy w NE. Tak więc ja zostaję na Waze. Pzdr

izaw:
Widzisz, a ja mam odwrotnie. Pcha na główne niezależnie od narzutu czasowego i kilometrowego.

emisiu:

--- Cytat: izaw w Wrzesień 29, 2016, 19:27:50 ---Testuję Waze. Trasy krótkiej trochę się obawiam. Szybka dziwnie potrafi wyznaczać trasę. Zamiast kilometra mniejszymi ulicami znosi na trasę 4-5 km głównymi. Na pewno nie szybciej.

--- Koniec cytatu ---
Ja się z kumplem postanowiłem zająć takimi dziwnymi trasami i robiliśmy testy. Ja jechałem dziwną a on standardowo tak jak zawsze jeździmy (trasy w Łodzi okolicach). Wszystkie próby kończyły się przewaga trasy dziwnej z Waze, a w dwóch przylądkach byłem absolutnie pewny że tak nie może być szybciej a jednak było.  :)
Suma summarum nawet jak czasem wyznaczy nie najlepszą trasę (mnie się akurat nie zdarzyło) to ogólnie jest baaaardzo dobrze.

karina88:
Testowałam kiedyś waze i czasami prowadzi objazdem i denerwujące jest o to, że sporą cześć mapie zasłania przycisk z napisem "dodaj zdjęcie"...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej