PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => HTC => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Pharos => Wątek zaczęty przez: karol1344 w Październik 27, 2009, 21:13:55

Tytuł: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: karol1344 w Październik 27, 2009, 21:13:55
Witam.! Jestem tu nowy i nie wiedziałem gdzie to napisać, więc założyłem nowy wątek... :E Wybaczcie. :D
Mianowicie zamówiłem HTC Pharos z polskim softem i gwarancja, i mam pytanie. Mianowicie, czy jak zainstaluje 'mobile shell 3.5' to nie padnie mi gwarancja?  :mysli: Może to i głupie pytanie, ale wole się dowiedzieć... :D Na jakiej zasadzie to działa.? Liczę na Waszą pomoc.  :mrgreen:
Tytuł: Odp: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: tomaszkap w Październik 27, 2009, 21:56:06
Nie stracisz, możesz instalować dowolną ilość programów. Póki nie ściągniesz/ominiesz cida nie tracisz gwarancji, która i tak pewnie można przywrócić.
Tytuł: Odp: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: karol1344 w Październik 27, 2009, 22:48:22
Dzięki wielkie.  :ok:
A wiadomo może, czy z tym programem jest dużo większe zużycie baterii, i czy nie będzie muliło mocno.?
I jeszcze czy są jeszcze jakieś godne polecenia programy działające w ten sposób.?
Tytuł: Odp: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: daras28-82 w Październik 28, 2009, 06:50:23
To pytanie bardziej pasuje do działu poświęconego oprogramowaniu ppc a nie do działu pharosa.
Mobile shell na pharosie działa wyśmienicie,nie zamula ani nic takiego tylko czasem coś może zblokować lub wywalić jakąś aplikację w skutek czego musiałem wywalić wersję 3,0 z pharosa ktorego obecnie używa mój ojciec ale zamierzam za jakiś czas sprawdzić wersje 3,5,byćmoże usuneli tego drażniącego buga powtarzającego sie także na trinity.
Tytuł: Odp: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: tomaszkap w Październik 28, 2009, 10:03:29
Przejrzyj te działy:

http://pdaclub.pl/forum/index.php?board=170.0 (http://pdaclub.pl/forum/index.php?board=170.0)

http://pdaclub.pl/forum/index.php?board=171.0 (http://pdaclub.pl/forum/index.php?board=171.0)

Wszystkie programy dla Windows Mobile będą działały.
Tytuł: Odp: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: daras28-82 w Październik 28, 2009, 13:20:32
Dodam że doinstalowywanie zwykłych programów nie wpływu na gwarancję,to otwarty system i możesz na nim instalować co ci się podoba jak na zwykłym komputerze.
Tytuł: Odp: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: karol1344 w Listopad 03, 2009, 21:13:34
Wieelkie dzięki za informacje. :) Wszystko działa doskonale.   B)
Wiem, że to nie temat do tego, ale skoro zacząłem jeden wątek, to szkoda zaczynać drugi. Chcę zapytać o coś odnośnie baterii. Jak ładuję Go, to procenty bardzo szybko idą do góry. Ostatnio podłączyłem go do ładowarki na całą noc, i rano było 100%, ale jak odłączyłem ładowarkę, wyskoczył komunikat o słabej baterii i pharos się wyłączył.  :(
Ogólnie mam problemy z ładowaniem. Nie wiem, czy musi być wyłączony podczas ładowania, czy co...? Poradźcie coś, bo to zaczyna być już męczące...
Tytuł: Odp: Mobile shell 3.5
Wiadomość wysłana przez: tomaszkap w Listopad 03, 2009, 21:16:53
Jak to szkoda zakładać nowy ? Myslisz, że w temacie o Shella ktoś odpowie Ci o baterii ? Załóż nowy temat (jeśli juz takiego nie ma) zgodnie z Regulaminem, ten zamykam.