PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Pozostałe platformy => Perły z lamusa => Palm OS => Wątek zaczęty przez: <b>Surowy</b> w Marzec 02, 2004, 14:46:36

Tytuł: T3: Full-screen Write? Obsługa plików?
Wiadomość wysłana przez: <b>Surowy</b> w Marzec 02, 2004, 14:46:36
Cześć,

Jestem nowy, witajcie.
Mam pytanie do szczęśliwych użytowników T3:
Na stronie PalmOne jest informacja, że:
<i>Full-screen Write: Activate/deactivate the ability to write anywhere.</i>

Czy to naprawdę działa? Piszę jak w notesie i samo wskakuje w linie, w której stoi kursor - NIE PRZEZ GRAFFITI?? U konkurencjito sie chyba nazywa Transcriber.

I drugie pytanie: co trzeba zrobić (teraz mam m130, planuję przesiadkę na T3) żeby zrobić plik tekstowy (taki do dołączenia do maila). Niekoniecznie od razu doc, prosty txt.

z góry dzięki,
pozdrawiam,
Surowy
Tytuł: T3: Full-screen Write? Obsługa plików?
Wiadomość wysłana przez: lukas1810 w Marzec 04, 2004, 07:38:04
co do graffiti to mniej wiecej tak,
zaznaczasz miejsce gdzie chcesz pisac, i piszesz wykorzystujac caly ekran jako pole graffiti. czy to jest jak w notesie...? nie do konca, bo piszesz w jednym miejscu, ale jest to szalenie fajne i wygodne i szybkie itd.

co do txt, to nie wiem,
sprawdze, bo to ciekawe, czy da sie dolaczyc memosa do maila i jak to wyglada. ale palm jakos nie foruje prostego txt, z tego co widze. nie jestem pewien czy najprostszy palmowy doc nie jest tozsamy z txt
Tytuł: T3: Full-screen Write? Obsługa plików?
Wiadomość wysłana przez: jawi w Marzec 04, 2004, 10:06:13
Po prostu cały ekran staje sie polem graffiti. Właściciele starszych Palmów używają w tym celu programów Graffiti Everywhere albo New Pen.
Tytuł: T3: Full-screen Write? Obsługa plików?
Wiadomość wysłana przez: Rex_XIII w Wrzesień 22, 2004, 00:35:25
Memo wlasnie zapisuje jako txt. Wysylalem kiedys z palma na pocketa notatki i te z memo wskoczyly mi jako txt, a te z notepada jako pliki graficzne png