Pozostałe platformy > Palm OS

T2 - GPRS Nokia 6310i pomocy

<< < (3/4) > >>

kiwers:
Potwierdzam :D
Tez dzisiaj wyprobowalem na T5 brata i dziala! dzieki temu nawet cos mi sie dostalo :D

Dejw21:
WITAM MIALEM TEN SAM PROBLEM GPRS NIE BEDZIE DZIALAC PONIEWAZ MASZ ZLY SOFT W TELEFONIE MIALEM IDENTYCZNIE TO SAMO AKURAT MIALEM 2 TEN SAM TELEFON CZYLI NOKIE 6310I Z INNYM SOFTEM I ZADZIALALO WSKOCZYLEM DO KUMPLA WGRAL MI NOWSZY SOFT I SMIGA JUZ WSZYSTKO POZDRAWIAM SERDECZNIE

tomekk:
Ćwiczyłem połączenie TT3 + Nokie 6310 oraz SE T630 przez BT do GPRS w ERA. telefon jest marny (6310 bez i) jeśli chodzi o BT ale w erze połączenie zadziałało, po przeniesieniu do TAKTAK zaczeły się podobne komunikaty
o zaabonowaniu GPRS. okazało się, że APN jest ustawiony inaczej dla TAKTAK i już działa. z SE T630 numer był taki, że nr dostępowy w ERA jest wyjątkowy (CIT = 2?) dla SE - inna końcówka.

Harvester of Chaos:
Mam podobny problem. Przećwiczyłem już chyba wszystkie configi jakie znalazłem w necie. Mam Workpada c3 na 4.1 łącze go z S55 w idea. I w telefonie GPRS chodzi ładnie, a przy próbie połączenia palmem przez IR wypluwa PPP timeout. Baaardzo prosze o pomoc. Pozdr

ninik:
Dla odmiany napiszę jak konfigurowałem iplusa razem z TX'em.
Wpisałem numer telefonu: *99***1# (taki jest standardowy na GPRS)
Wszędzie gdzie się dało dałem automatic,
ani jednego skryptu rozruchowego, nic,
user i hasło to wszędzie wklepałem "plusgsm" (bo co innego?)

dałem dial i zadziałało.

Cóż.. a kiedys się tak męczyłem na clie, ze strony p.k. klepałem wszystkie ustawienia i skrypty..

ps. najpierw gprs musi działać w telefonie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej