PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Pozostałe platformy => Perły z lamusa => Palm OS => Wątek zaczęty przez: C| w Kwiecień 16, 2003, 14:00:46
-
Witam
Kupilem Palma m515 w Rosji (tylko bez smiechu) :) pracowalem tam ponad rok i mam system w jezyku angielskim. Czy mozna sciagnac system w jezyku Polskim ? i Czy mozna zmienic. Prbowalem PiLooc uzyc ale sie nie sprawdzal w 100%
-
Nie polskiego systemu! Są tylko nakładki spolszczające- np. PiLoc, Red Grep.
-
to skad sciagnac red grep ? bo PiLoc nie sprawdzil mi sie
-
Ja dostałem Red Grep mailem po podaniu nr seryjnego mojego IIIc (kupowałem ponad rok temu w Media Markt-cie)- zgodnie z obietnicą firmy, która je wtedy sprowadziła. Nie wiem więc, skąd go ściągnąć, ale był dość słaby, niedopracowany, więc go wywaliłem.
Trzeba by poszukać w internecie. Ja nie mam problemu, bo używam darmowego Bociana- daje polskie znaczki w standardzie Win, a system pozostaje angielski. Niestety działa na OS nie wyższych niż 3.5
-
Drogi Adminie! Nasz kolega sugeruje przecież, że nie chce PiLoca!
-
jakim im ? mam napisac ?
-
Zaraz. zaraz- robi sie jakiś chaos.
Drogi Adminie- czyli to mi radzisz napisać że mam 4,1? Ale ja nie chcę ani Red Grep, ani PiLoca, pisałem o Bocianie. Ani ja, ani kolega nie chcemy PiLoca! W dodatku mój OS to 3.5.
C| - "oni" to Tech Data Polska palm@techdata.pl. Zastrzegają oczywiście, że oferta dotyczy urządzen pochodzących od nich.
-
jawi a u mnie bocian nie chce dzialac. Wywala error ze system jest nietaki jaki powinien byc ...
[Dodano: 2003-04-23 08:50:59]
Tak poza tym Panowie (koledzy) :), jak uruchamiam w Pilocu tlumaczenie tekstow systemowych to mi sie wiesza Palm. Macie jakies propozycje ?
-
W palmach nie ma co tłumaczyć ;)
Dlatego proponuję PlFonts z
http://www.ckmedia.pl/~jankomuzykant/
-
C| - tak, jak pisałem- Bocian niestety nie potrafi działać w OS 4.1, toleruje tylko OS do wersji 3.5
-
grep jest do niczego...PiLoca kupisz u dystrybutora za kilkanaście dolarów. Np. w RRC