PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Pozostałe platformy => Perły z lamusa => Palm OS => Wątek zaczęty przez: Scyzor w Styczeń 07, 2006, 06:35:09

Tytuł: SlovoEd i slownik LEC vs. SmartLink
Wiadomość wysłana przez: Scyzor w Styczeń 07, 2006, 06:35:09
Czy moze ktos z Was przyjrzal sie blizej SlovoEd z slownikami wydanymi przez LEC oraz SmartLink? Jakies roznice, bledy itp?
Tytuł: Re: SlovoEd i slownik LEC vs. SmartLink
Wiadomość wysłana przez: Scyzor w Styczeń 07, 2006, 21:30:46
Cytat: "kwieto"
Mam (niestety) ten wydany przez LEC i niezbyt jestem zadowolony. Glownie dlatego ze polska czesc jest dosc mocno "pokiereszowana" np. nagminnie nie ma koncowek wyrazow i nie zalezy to od ogonkow (wiec np. "diabolic" to "daiabl" lub "diaboliczn" - za to "diabolically" pokazuje poprawnie: "diabolicznie"). Moge powiedziec ze takie "urwane literki" ma 99% hasel w tym slowniku.


No wlasnie to zauwazylem w wersji "demo". Myslalem, ze to taki mankament braku fontow czy czegos innego przy wersji demonstracyjnej.