PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
		Pozostałe platformy => Perły z lamusa => Palm OS => Wątek zaczęty przez: zygmunt w Czerwiec 23, 2001, 15:59:00
		
			
			- 
				Po uruchomieniu remote na m505 dostaje komunikat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Another program is blocking the serial port
 
 
 
 
 Chcek other IR
 
 
 
 
 programs on the Pilot
 
 
 
 
 Check the Prefs
 
 
 
 
 program, make sure Serial/IR is set to Cradle
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Proboje zmienic opcje connections w Pref
 
 
 
 
 ale jesli zmienie z IR - Cradle to dadaje mi nowe Connections
 
 
 
 
 Defaultowego nie pozwala mi usunac.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Co robic ?
- 
				Niestety nie mogę Ci pomóc bo sam mam ten problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Jestem właścicielem Palma m500 i dostaję po włączeniu programu taki sam komunikat jak ty! Prawdopodobnie jest to wina wersji systemu. Dlatego program nie chcę się uruchomić.
			
- 
				W ustawieniach (pref) przestaw Serial/IR na Cradle. U mnie na WorkPadzie smiga bez poblemu.
			
- 
				Prezes - masz już workpada c500/c505 ?!?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 o ile mi wiadomo, omniremote nie działa z Handerą 330, jak i serią m500 (pewnie też z nowymi Clie), ale Palm Remote, dostępny z palmgear.com, działa świetnie, nie próbowałem, ale tak słyszałem
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ten problem już przedstawiłem na łamach forum jakieś trzy tygodnie temu, nikt nie znał odpowiedzi, ale Palm Remote może nią być :)
- 
				Nie c500 tylko c3, przepraszam ;) za zamieszanie!
			
- 
				No właśnie, sprzęt obsługujący porty jest inny w c3/Vx, niż w m50x/c50x, więc nie rób tak więcej :)
 
 
 
 
 
- 
				Witam
 
 
 
 
 Właśnie sflashowałem mojego Vx na PalmOS4 i o dziwo działa:) Omniremote chodzi tak jak dawniej. Mam natomiast problem z Expense - w ROMie tego nie było a jak zwaliłem z emulatora M5xx to sie nie chce zainstalować. Any suggestions.
- 
				Sprawdzilem Palm Remote 3.0.0 z www.palgear.com
 
 
 
 
 dziala na m505 - super