problem z laczeniem palmtopa z kompem

  • 4 Odpowiedzi
  • 339 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

problem z laczeniem palmtopa z kompem
« dnia: Marzec 10, 2007, 12:30:04 »
witam
od niedawna jestem posiadaczem palmtopa palm tugsten e i mam z nim pewien problem. kiedy chce go polaczyc przez USB z komputerem na palmtopie wyskakuje mi blad "The connection between your handheld computer and the desktop could not be estblished. Please check your setup and try again" komputer teoretycznie widzi palmtopa bo gdy go podlaczam to slysze dzwiek ale niestety nic poza tym. na innem kompie laczy sie normalnie. czy ktos wie w czym tkwi problem? :(

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Re: problem z laczeniem palmtopa z kapem
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2007, 14:06:36 »
KOMPUTER nie kąputer (to na wstępie)

Masz zainstalowany Palm Desktop i HotSync?
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
problem z laczeniem palmtopa z kompem
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2007, 14:39:08 »
HotSync zainstalowany ma, wskazuje na to komunikat, pytanie tylko w jakiej wersji?
Kliknij na ikonce HotSync w trayu prawym klawiszem myszy i sprawdź czy masz zaznaczoną opcję "Local USB".

problem z laczeniem palmtopa z kompem
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2007, 15:41:44 »
mam zaznaczone Local USB.
PS. sorry za blad

*

Offline kari

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fortuna gardłem się przelewa! :D
    • Biały Ikar
  • Sprzęt: Nexus 4
problem z laczeniem palmtopa z kompem
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2007, 14:38:44 »
Masz zainstalowane sterowniki do usb?? Inne urządzenia usb działają ci poprawnie? Jeśli na innym kompie działa, to pewnie coś u ciebie jest na kompie a nie w palmie. Zainstalowałeś najnowszego HotSync'a?? Może sprawdź inne gniazdo usb.
Visor Neo, Dell Axim X30, Treo 650, Universal, iPhone 3G, 3GS, HP Pre 3, Nexus 4
iPad 1 16Gb, iPad 1 3G 32Gb