ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!

  • 39 Odpowiedzi
  • 6763 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 17, 2008, 13:03:46 »
Ja zrobiłem dokładnie to samo, znaczy nie dokładnie ale prawie :)
Mam E51 i jako telefon, wreszcie Nokia stanęła na wysokości i zrobiła dobrze działający sprzęt (o szybkość chodzi),
a P750 kupiłem trochę dla zabawy, sprawdzenia co też Asus obiecując naprawdę prezentuje no i potwierdzam
słowa przedmówcy. Myślę, że nie będę miał problemów, by go sprzedać, bo kupiłem w Komputroniku w cenie hurtowej,
a do tego mam od dawna lezącą AM EU, która mnie nie kosztowała (gratis z Komputrona), więc jak wywalę cenę
w komplecie, to nabywca gwarantowany w ciągu godziny :)

Jako całość, rzeczywiście sprzęt z wysokiej półki, żadnych zastrzeżeń do obudowy, jakości wykonania,
soft to rzecz względna, bo przecież to M$ ;). Jest kilka niedoróbek, właśnie wspomniane T9, bez możliwości całkowitego
wyłączenia (a może my nie wiemy jak? :D ).

Standardowo Asus rozpieszcza wyposażeniem, kpl. ładowarek, porządny uchwyt, pokrowiec (mógł by być nieco lepszy),
słowem nic więcej nie trzeba, kupujemy i tylko używamy. Z drugiej zaś strony, za cenę, jaką trzymają, zupełnie normalnym
jest to właśnie kompletne wyposażenie, więc radość umiarkowana.

Po pierwszych trzech dniach stukania przyznaję, żadnych niepokojących objawów, zwisów, resetów, AM działa bez zająknięcia,
płynność aplikacji bez problemowo, jako tel. też nie budzi moich zastrzeżeń. Wypróbowałem chyba wszystkie możliwe
opcje z video rozmową włącznie i jestem zafascynowany widokiem z kamery rozmówcy z drugiej strony, mega bajer :)

i jaka kolega podjal decyzje zostawia P750tke czy sprzedaje ? :)

*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2008, 15:51:18 »
Nie tak szybko, muszę się trochę pobawić gadgetem ;)
Obecnie jako drugi tel służbowy mi służy, bo póki co, nie wyobrażam sobie
używania jako główny tel., trochę zbyt pogmatwana obsługa jednak.
TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50

Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2008, 16:15:40 »
Nie tak szybko, muszę się trochę pobawić gadgetem ;)
Obecnie jako drugi tel służbowy mi służy, bo póki co, nie wyobrażam sobie
używania jako główny tel., trochę zbyt pogmatwana obsługa jednak.

no ja go tez "odpalam" jako drugi phone - ale musze przyznac ze po zainstalowaniu SPb Mobile Shell  "pogmatwana" obsluga stala sie duzo prostsza - jesli nie wrzuciles sobie tego Shella'a to polecam i napisz prosze wtedy jak oceniasz prace z 750tka.

takze poki co jestem 50/50  - sprzedac/zostawic

odnosnie T9 to chyba jednak nie ma na to remedium :( :(




*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2008, 18:52:44 »
No milutki ten Spb Shell, próbowałem innych produktów SPB i twierdzę, że programiści
z tej firmy kozie spod ogona nie wypadli, softy stabilne, czytelne, graficznie naprawdę
dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i warto dać 19 czy 29$ bez wahania.

Na "Shrellu" skłonny był bym stwierdzić, że zaczęło to przypominać najwyższych lotów
telefonik, jedno mnie tylko wkurza (być może nie znalazłem), jak ustawić ekran tak,
by na stałe "Ekran Teraz"? P każdym użyciu jakiejkolwiek funkcji czy programu lub gdy
gdzieś zadzwonimy czy ktoś zadzwoni, palm pozostaje na ekranie "Dzisiaj".
Aby było tak jak chcę czyli Spb "Ekran Teraz", muszę kliknąć na guzik i to mnie wnerwia.

Wg mnie jak już włączymy ten ekranik, powinien po zamknięciu każdej aplikacji wrócić
do ustalonej pozycji, jest szansa, że nie mogę znaleźć tego ustawienia, jak coś wiecie,
to proszę o podpowiedź :)
TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50

Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2008, 19:34:08 »
No milutki ten Spb Shell, próbowałem innych produktów SPB i twierdzę, że programiści
z tej firmy kozie spod ogona nie wypadli, softy stabilne, czytelne, graficznie naprawdę
dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i warto dać 19 czy 29$ bez wahania.

Na "Shrellu" skłonny był bym stwierdzić, że zaczęło to przypominać najwyższych lotów
telefonik, jedno mnie tylko wkurza (być może nie znalazłem), jak ustawić ekran tak,
by na stałe "Ekran Teraz"? P każdym użyciu jakiejkolwiek funkcji czy programu lub gdy
gdzieś zadzwonimy czy ktoś zadzwoni, palm pozostaje na ekranie "Dzisiaj".
Aby było tak jak chcę czyli Spb "Ekran Teraz", muszę kliknąć na guzik i to mnie wnerwia.

Wg mnie jak już włączymy ten ekranik, powinien po zamknięciu każdej aplikacji wrócić
do ustalonej pozycji, jest szansa, że nie mogę znaleźć tego ustawienia, jak coś wiecie,
to proszę o podpowiedź :)

zgodze sie ze zaczyna to wygldac niezle :) co do Twojego pytania to niestety nie da sie tego ustawic , jedyne co sie ustawia to wlaczanie sie "Now'a" po wybudzeniu urzadzenia. faktycznie jest to troche wkurzajace ze nie przejmuje on zupelnie roli Today'a.

ps. to jak zostajemy przy ASUSAch ? :)

*

Offline wonik

  • 11
Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 21, 2008, 02:06:02 »
powiem tak dla mnie obsługa jest w porządku :) po prostu jestem przyzwyczajony do zwykłego pda z wm 6.0 :) do tego fajna kamerka 3mbpix hm co jeszcze Ciekawego .. tak naprawdę to nie miałem czasu się jeszcze nim bawić :) co prawda bardziej przypomina mi pda niż telefon, a może szybciej to jest pda z dodatkiem telefonu niż telefon z dodatkiem pda :) fajna sprawą jest aplikacja "asus launcher" czyli taki szybki dostęp do różnych ciekawych aplikacji jak się wgłębię w to urządzonko to dam znać :)

*

Offline romann

  • **
  • 152
Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 21, 2008, 14:35:40 »
Link do testu aparatu fotograficznego Asusa P750 (porównanie z HTC TyTN II)
http://www.mobile-review.com/pda/review/asus-p750-cam.shtml
Chyba nie jest źle ?

*

Offline Merauder

  • **
  • 115
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 21, 2008, 14:47:11 »
Zle to moze nie, ale gorzej niz w TytnII. Jednak jakosc tekstu jest wystarczajaca dla mnie, a to mnie najbardziej interesuje w fotach.
jakaś Motorola->C25->C35i->3210->S35i->S45i->T630->SXG75->FS T830->no właśnie, co tu wybrać?

*

Offline skaczacy

  • *
  • 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Ericsson Xperia X1, HTC Desire Z
Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 24, 2008, 09:46:31 »
a czy mozecie sie wypowiedziec o tym radiu? ma go wkoncu czy nie ?
-------------------------------------------------------------
I have a dream

*

Offline Artpe

  • 16
Odp: ASUS P750 POSZUKIWANY !!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 24, 2008, 10:45:04 »
Nie ma. no chyba,że nie zauważyłem go przez 2 dni używania tego Asusa  :grin: