Pozostałe platformy > Ovi Maps

Ponad milion pobrań nowej wersji Ovi Mapy

(1/4) > >>

bikekowal:
http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=17074:ponad-milion-pobra-nowej-wersji-ovi-mapy-&catid=51:programy&Itemid=93

`mobik`:
Prawie sto tysięcy pobrań dziennie - to robi wrażenie. Ciekawe jak długo tak pociagną?
Infrastrukturę muszą mieć po byku, bo mimo takiego obciążenia mapy się ściągają
pełną przepustowością łacza :ok:

errorx:
Wszystko fajnie ale szkoda że właściciele wcale nie słabych telefonów bez fp2 zostali zostawieni na lodzie. Wg mnie nielogiczny ruch, mogli opanować większość rynku a tak mają "tylko" bardzo popularną nawigację.

Mindzik:

--- Cytat: errorx w Luty 05, 2010, 10:52:52 ---Wszystko fajnie ale szkoda że właściciele wcale nie słabych telefonów bez fp2 zostali zostawieni na lodzie. Wg mnie nielogiczny ruch, mogli opanować większość rynku a tak mają "tylko" bardzo popularną nawigację.

--- Koniec cytatu ---
Cierpliwości, przecież napisali że sukcesywnie będą dodawać kolejne modele telefonów. Zobacz co by się działo jakby wypuścili też na N95, E71 i N82 w tym samym momencie, było by z 5 mln pobrań :) w ciągu tygodnia.

errorx:

--- Cytat: Mindzik w Luty 05, 2010, 11:31:37 ---Cierpliwości, przecież napisali że sukcesywnie będą dodawać kolejne modele telefonów. Zobacz co by się działo jakby wypuścili też na N95, E71 i N82 w tym samym momencie, było by z 5 mln pobrań :) w ciągu tygodnia.

--- Koniec cytatu ---

Moja wypowiedz opieralem na wywiadzie z jednym z waznych ludzi w nokii ktory stwierdzil ze nie bedzia wspierac urzadzen bez fp2.
Poczekamy zobaczymy, popytalem dzisiaj googla i przewija siecos o marcu wiec chyba jest nadzieja.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej