Wasz Ekran Today

  • 5578 Odpowiedzi
  • 817597 Wyświetleń

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Sainti

  • ***
  • 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój sieciowy kącik
  • Sprzęt: HTC Mozart
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1980 dnia: Maj 05, 2007, 01:14:34 »
Mi po zmianie romu zachciało się trochę kolorków i zrobiłem today w wersji: "Zielono mi" :D



Wszystko robione w WAD. Tapetki z deviantart: portrait i landspace. Dock udający softkeye z themu BlueOrb (chyba w topiku z elementami do wisbara był). Pod softkeyami są menusy od nothina.

*

neodom

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1981 dnia: Maj 05, 2007, 11:20:44 »
Ladne . A ....bateryjka na gorze to batti ?

*

Offline Sainti

  • ***
  • 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój sieciowy kącik
  • Sprzęt: HTC Mozart
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1982 dnia: Maj 05, 2007, 11:50:35 »
Dzięki  :)

Cytat: neodom
A ....bateryjka na gorze to batti ?
Tak, Batti.

*

Offline AMi

  • *****
  • 1763
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 7110
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1983 dnia: Maj 06, 2007, 14:43:28 »
Trochę zmieniłem wygląd Today:


*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1984 dnia: Maj 07, 2007, 16:59:05 »
Panowie, szukam fajnych ikonek do wszystkich programów nawigacyjnych mile widziane 32,64. Jak ktoś ma to jest możliwość wystawienia ich w tym temacie...

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1985 dnia: Maj 07, 2007, 21:46:11 »
Ja troche z innej beczki ale czy ktos moze mi wytłumaczyc jak to zrobic http://doreen.teknidermy.com/download.htm Mam Bliss Alive ,Viste Alive , WeatherPanel . Ale niewiem gdzie co wrzucic ,jesli juz ktos sie tym bawił to prosił bym o pomoc ,prosty opis. Z Góry Dzieki

I od razu Sorry Neodom nie denerwuj sie ale naprawde cos mi nie wychodzi a bardzo mi sie podoba ten Today

*

Offline AMi

  • *****
  • 1763
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 7110
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1986 dnia: Maj 07, 2007, 22:19:08 »
http://doreen.teknidermy.com/download.htm
Piękny. A najładniejszy ten indykator baterii (u góry ekranu). Dzieło!

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 19:03:48 wysłana przez AMi »

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1987 dnia: Maj 08, 2007, 07:49:48 »
Ja troche z innej beczki ale czy ktos moze mi wytłumaczyc jak to zrobic http://doreen.teknidermy.com/download.htm Mam Bliss Alive ,Viste Alive , WeatherPanel . Ale niewiem gdzie co wrzucic ,jesli juz ktos sie tym bawił to prosił bym o pomoc ,prosty opis. Z Góry Dzieki

I od razu Sorry Neodom nie denerwuj sie ale naprawde cos mi nie wychodzi a bardzo mi sie podoba ten Today

Musisz mieć jeszcze WAD-a. Jesli udało ci się odpalić WAD to na wirtual page wrzucasz jako Today Plugin program WP i w nim wybrasz zakładkę Display i  temat który cię interesuje (np. Vista Alive) z wybranymi ikonami.  Pozostałe rzeczy typu zegar wskaźniki baterii musisz sciągnąć w paczce z tego tematu WADa....i poustawiać.

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 10:57:06 wysłana przez januszjur »

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1988 dnia: Maj 08, 2007, 09:22:02 »
ok czyli obojetne jest ktory z nich wkleje do WP chodzi mi Bliss badz Alive
To mam jeszcze jedno pytanko czy w tym todayu mozna ustawic aby zmieniała sie tapeta na dzien i na noc oczywiscie z prognoza , bo tak to wyglada jak gdyby miał taka mozliwosc

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1989 dnia: Maj 08, 2007, 09:33:18 »
ok czyli obojetne jest ktory z nich wkleje do WP chodzi mi Bliss badz Alive
To mam jeszcze jedno pytanko czy w tym todayu mozna ustawic aby zmieniała sie tapeta na dzien i na noc oczywiscie z prognoza , bo tak to wyglada jak gdyby miał taka mozliwosc

możesz wrzucić oba (ja mam ponad 20 różnych tematów WP do zmiany, by się nie nudziły te same) ale musisz wybrać odpowiednie pliki do których to wrzucasz...z pozycji Settings/Display wybierasz temat (trzy zakładki-Theme,Layout,Icon Set) i tam wybierasz temat (sama Alive daje kilka różnych ustawień zwróć uwagę na zakładkę Layout...tam dobierasz ustawienie tematu (jaki ma być  formt określonego tematu czy standard czy inny itp, itd)
co do zmiany dzień/noc ....jeśli jest tak zaprojektowany temat Bliss badz Alive  to sam ci sie będzie zmieniał w zależności od pory dnia i nocy...zobacz sobie
... kilka screenów z tematami WP.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 13:33:23 wysłana przez januszjur »

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1990 dnia: Maj 08, 2007, 11:16:33 »
Wielkie dzieki Januszjur zaczynam zabawe

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1991 dnia: Maj 08, 2007, 19:30:00 »
To może i ja się "pochwalę" ;) Na razie bawię się na ekranie QVGA ale w najbliższym czasie przesiadam się na VGA i wtedy zacznę coś "poważniejszego" wymyślać na ekran.

Strona z kalendarzem ma jak na razie standardowo-oklepaną tapetkę, bo nie podpasowała mi tam jak na razie żadna inna, a obecna dosyć dobrze się komponuje:


edit: zmieniłem troszkę ikonki ;) ot taka kosmetyka.....
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 21:41:34 wysłana przez helldust »

*

Offline bern

  • *****
  • 1156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: eee 1201N. htc Desire
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1992 dnia: Maj 08, 2007, 20:36:53 »
yyyy po co Ci tyle roznego stuffu?  :-\  ???
dwa klienty gadugadu.. trzy rozne playery.. trzy rozne programy do nawigacji... (wole nie liczyc ile gier i ile to wszysko (by) kosztowało)

*

Offline AMi

  • *****
  • 1763
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 7110
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1993 dnia: Maj 08, 2007, 21:08:17 »

Piękne te wiosenne, majowe noce we Wrocławiu :)
Widze, że dużo się zmieniło w tym pięknym mieście!

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1994 dnia: Maj 08, 2007, 21:35:21 »
bern - żeby na coś wydać pieniądze, trzeba to najpierw sprawdzic, dlatego większość z zainstalowanego oprogramowania to triale lub dema. Dopiero jak jestem czegoś pewien to dokonuję zakupu, bo po co wydawać pieniądze na program który nie spełni moich oczekiwań?
Piszesz że są zdublowane programy....a jak inaczej mam je porównać? jak mam stwierdzić który jest lepszy dla mnie? mam się opierać tylko na opiniach internautów?
A gier jest dużo bo mój młody lubi sobie wieczorkiem posiedzieć i pograć jak ja mu kompa przyblokuję siedząc i czytając fora :)

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1995 dnia: Maj 08, 2007, 21:43:15 »
Piękne te wiosenne, majowe noce we Wrocławiu :)
Widze, że dużo się zmieniło w tym pięknym mieście!
Co zrobić.... ocieplenie klimatu robi swoje.. ;D ;D ;D ale jakie dziewczyny za to tam chodzą....eeech  :o :o
...te palmy lepiej wyglądają niż te cztery T-34 przy wjeździe do Wrocławia... :)
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2007, 21:49:44 wysłana przez januszjur »

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1996 dnia: Maj 08, 2007, 23:55:38 »
A ja chyba dam sobie spokój z tym Blissem ciągle cos mi nie wychodzi W WP wszystko na siebie nachodzi trace cierpliwosc (pozaliłem sie i ide spac)

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1997 dnia: Maj 09, 2007, 07:21:53 »
A ja chyba dam sobie spokój z tym Blissem ciągle cos mi nie wychodzi W WP wszystko na siebie nachodzi trace cierpliwosc (pozaliłem sie i ide spac)
Zrób screena z tym co ci nie wychodzi .... łącznie z screenem ustawienia zakładek.... postaram się  pomóc..przy okazji inni też unikną błędów... ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2007, 07:28:12 wysłana przez januszjur »

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1998 dnia: Maj 09, 2007, 12:11:28 »
Januszjar- wszystko juz wywaliłem , ale widze ze Nothin wrzucił Alive i to mniejsze ja miałem ok 22 MB a 6 Mb wiec podejde jeszcze raz do tego,  choc nie jestem optymistycznie nastawiony

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1999 dnia: Maj 09, 2007, 19:24:28 »

....dla uspokojenia niespokojnych wiosennych wrocławskich wieczorów.... ;D  ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2007, 20:36:18 wysłana przez januszjur »

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2000 dnia: Maj 09, 2007, 22:57:37 »
Januszjur- przede wszystkim to duze ikony w WP caly czas mrugaja a druga sprawa to to ze tapeta nie zmienia sie ani przy zmianie pogody ani pory dnia Teraz nie wiem czy dobrze powrzucałem odpowiednie pliki do katalogów do tego wszystkiego w momencie właczenia WP zrzera mi od 7-10 MB pamieci

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2001 dnia: Maj 10, 2007, 07:30:49 »
AndiC- sprawdz jakie masz ikony (Big czy inne ustawione.... mruganie może wynikać z faktu że nakładają się na siebie lub temat masz z Visty a ikony z innego tematu a czasami jak są animowane to daje to dokładnie taki efekt uruchom z innymi. Prawdopodobnie masz źle powrzucane pliki....przeczytaj dokładnie opis instalacji tego tematu ...ja mam ponad 20 różnych tematów z WP i wszystkie chodzą...
10MB trochę za dużo ...  :) a gdzie masz wrzucony WP? na kartę czy pamięć główną?
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 07:36:14 wysłana przez januszjur »

*

Offline AndiC

  • *
  • 77
  • Sprzęt: ASUS P535/Omnia
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2002 dnia: Maj 10, 2007, 09:02:18 »
Januszjur - ikony i temat  mam z tej samej  paczki która sciagnalem Alive czyli powinno do siebie pasowac no nic nie bede zawracal glowy znajde sobie inny temat Dzieki

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2003 dnia: Maj 10, 2007, 19:02:59 »
Mój na dziś wygląda tak  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa9898e7268a814f.html
tylko niewiem jak usunąć ten desktop z WisBara :(

sory za zdjęcie w linku, ale przy dodaniu załącznika wyplówa że katalog załączników jest pełny :(

*

neodom

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2004 dnia: Maj 10, 2007, 20:51:17 »
Weather Panel Chyba najbardziej wypasiony graficznie program pokazujacy pogode na TODAY ( samego programu tu nie dalem bo go macie )

Plik zip zawiera CABy setup.arm.CAB oraz icons.arm.CAB i XXXXXXXXXXXX Instalujemy caby ; najpierw setup.arm a nastepnie icons.arm . Po zainstalowaniu wYlaczamy program z Today ( start , setting , today , items i odznaczamy ptaszka przy weather panel ) plik XXXXXXXXXXX kopiujemy resco file explorerem ustawionym na show all files ( by widzial wszystkie rodzaje plikow ) i wklejamy do program files \ MarsWare \WeatherPanel - luzem . Uruchamiamy program na TODAY , klikamy w oknie rejestracji KOCHANY NEODOMEK i nizej w register . Wyskoczy okno z XXXXXXX . Ten XXXXXX wpisujemy ponownie w okno rejestracji . Program juz dziala . Wystarczy teraz wejsc w ustawienia w zakladke Cities , kliknac w Add New i w Name wpisac powiedzmy krakow lub warsaw i to samo wpisac w Search For - klikamy Search i po tym jak program znajdzie nasze miasto dajemy ok . W zakladce Display mamy trzy okna : Theme - gdzie wybieramy nasz temat ( standardowo jest tylko default ) , Layout - Tam wybieramy rodzaj motywu default  lub po dograniu innego motywu wybieramy odpowiedni dla niego plik , Icon Set - najlepiej wybrac od razu Animated Weather lub po dograniu innego zestawu ikon wybieramy inne . W zakladce Connection to wiadomo co a About to juz wogole nie bede opisywal .

Ponizej dam kilka paczek z motywami do Weather Panel - zawieraja glownie foldery themes , icons oraz dodatkowe czcionki lub motywy tsk . folder themes kopiujemy do program files\MarsWare\WeatherPanel\Themes obok folderu default zas folder icons w ta sama sciezke tyle ze nie do themes a do Icons , Przy niektorych motywach np VistaAlive warto uruchomic motyw tsk z paczki bo zawiera pasujaca tapete i jesli ktos nie uzywa wisbarow taki tsk bardzo ladnie komponuje sie z motywem . To chyba wszystko .

Zrzut 1 na standardowym motywie tsk :

Tego nie widac na screenie ale ikonki sa animowane , spadaja kropelki z chmurek a slonko przebija przez chmury itp ...

Zrzut2 z zastosowanym motywem tsk VistaAlive01 z paczki VistaAlive :

Szkliste okno po prawej stronie to nie dock tylko taka akurat tapeta z motywu tsk .

Zrzut 3 to juz zastosowany motyw z paczki VistaAlive czyli ikony i temat wklejone do MarsWare jak opisalem wczesniej , Szkoda ze na zrzutach tego nie widac ale wraz ze zmiana pogody zmienia sie i tapeta :


Gdyby nie zastosowany motyw tsk z paczki VistaAlive program wygladalby tak :


Dla osob uzywajacych Wisbar Advance Desktop paczka oferuje tapete zamiast tsk :


A to juz zrzuty z zastosowaniem Wisbara z wlaczonym pluginem WeatherPanel :



Paczki nizej :

------------------------------------------------------------------------------------

Vista




Vista
VistaDAD - dodatek

Ocean



Ocean
Ocean icons

BlissAlive



BlissAlive
BlissAliveIcons

Vista



Vista Theme
Vista Icons

240


240

AeroXP


AeroXP

Chameleon


Chameleon


PS : Wiecej motywow juz tu nie bede wstawial by nie zasmiecac topa ale ....domyslacie sie gdzie sie pojawia  - opis ocenzurowalem by nie narazic sie modom . Gdzies jednak istnieje jego pelna wersja .... ;-)
PS2 : Pracuje nad spolszczeniem ale jesli ktos ma ochote sam sie tego podjac to plik Lang.txt do wklejenia luzem jest tu :
Lang - plik jest juz spolszczony w 90% niestety tlumaczenie na pewno zawiera pewne bledy interpretacyjne ale wystarczy podstawic po znaku rownosci polskie opisy i to wszystko jesli ktos chce sam popoprawiac .... Po prostu nie mam czasu .
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2007, 12:57:32 wysłana przez neodom »

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2005 dnia: Maj 10, 2007, 21:20:36 »
Zostaw to tutaj, moim zdaniem wypasiony ten temat do produktu marsware używam go 3 miesiące
Niewiem jak u innych ale u mnie zabiera 7 Mb ramu.
Swoją drogą dobry opis neodom (respect)

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2006 dnia: Maj 10, 2007, 21:29:38 »
neodom ktoś ci powinien pomnik postawić na forum za pracę jaką tu wkładasz ... załatw  jeszcze spolszczenie do WP a bedą mogli wg. mnie zamknąć dział spolszczenia (bo chyba on już zupełnie umarł ;D) tak trzymaj!!(respect)
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 21:34:02 wysłana przez januszjur »

*

Offline krzysiek777

  • 25
  • Sprzęt: HTC KAISER
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2007 dnia: Maj 12, 2007, 00:08:23 »
Ma może ktoś tapety do Vista Alive bez bocznego paska.

*

neodom

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2008 dnia: Maj 12, 2007, 13:37:45 »
Mam kilka takich tapetek , moze na cos sie przydadza .... tapetki

Gdyby ktos jednak potrzebowal z oknem ( dock ) to ........tapetki z oknem

Tutaj daje link do jakichs dodatkowych ikon http://pixel.citadel.org/weatherpanel/wiki/index.php/Yahoo
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2007, 14:37:29 wysłana przez neodom »

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #2009 dnia: Maj 12, 2007, 14:05:14 »
Przypomnijcie , prosze , jak wyciagnac skrot do programu na pulpit w Mio 350 na WM 5.0. Pozdrawiam