Wasz Ekran Today

  • 5578 Odpowiedzi
  • 817584 Wyświetleń

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1830 dnia: Marzec 29, 2007, 22:54:37 »

Ja mam taką pogodę. To jest skin z Weatherpanel sprzężony ze skinem WAD :)
Ten co to pisze to niezły bajkopisarz...a pogodę ma z Kalifornii jak rejestracja KLI...   ;D....niech puści skina z Krakowem... ;D to uwierzę......

No to łap chłopaku bo bzdury gadasz. Jak piszę że mam, to mam.


*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1831 dnia: Marzec 30, 2007, 07:54:48 »
...jeśli już to piszę...a nie gadam..  ;)
I to mnie cieszy....   że komuś się udało..... tylko pytanie mam. Czy mógbyś mały opis konfiguracji Weather Panelu dla wszystkich zrobić ..i i jeszcze jedno.. jakie ograniczenia ma Weather Panel.? Ile miast polskich jest wstanie pokazać (dane do pogody)...czy istnieje możliwość sciągać dane z innych serwerów pogodowych tak jak w np. Spb Weather...
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 08:40:09 wysłana przez januszjur »

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1832 dnia: Marzec 30, 2007, 09:53:40 »
...jeśli już to piszę...a nie gadam..  ;)
I to mnie cieszy....   że komuś się udało..... tylko pytanie mam. Czy mógbyś mały opis konfiguracji Weather Panelu dla wszystkich zrobić ..i i jeszcze jedno.. jakie ograniczenia ma Weather Panel.? Ile miast polskich jest wstanie pokazać (dane do pogody)...czy istnieje możliwość sciągać dane z innych serwerów pogodowych tak jak w np. Spb Weather...

Konfig:
Folder ikon do ikon, themes do themes ;) I wybrac we wszystkich 3 oknach w settings nazwe tematu :) nie wiem ile polskich miast, w konfiguracji nie widzialem opcji innych serwerow.

Ja wpisalem poprostu Wrocław i znalazlo mi "Wroclaw, Poland" i jakistam kod i działa ^^

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1833 dnia: Marzec 30, 2007, 22:59:55 »
no cóż da się...tak na marginesie...kto pyta.... nie szuka długo...dzięki ;)
oto kolejny wodotrysk dla waszych Today....

szkoda że nie generuje prognozy pogody mniejszych miast... :( aż się prosi o spolszczenie...  :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2007, 14:37:19 wysłana przez januszjur »

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1834 dnia: Marzec 30, 2007, 23:42:17 »
no cóż da się...tak na marginesie...kto pyta.... nie szuka długo...dzięki ;)
oto kolejny wodotrysk dla waszych Today....

szkoda że nie generuje prognozy pogody mniejszych miast... :( 

BTW - pozniej w ustawieniach mozna to poland wywalic i bedzie sama nazwa miasta :)

*

Offline azmo

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
    • szymtech.pl
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1835 dnia: Marzec 31, 2007, 00:28:23 »
czy spotkal sie juz ktos z problemem extended tsk ? Chodzi mi o "rozszerzone" tematy Today (pliki .tsk) - czy wyswietlaja sie wam poprawinie te oznaczone jako ext ?
Sprzęt: HTC TP2, TyTN II, Toshiba G900, SPV m650, Xda Exec + TomTom MkII, SPV M3000, Acer n35, Motka A920

*

Offline Mr Groch

  • ***
  • 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (I9000)
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1836 dnia: Marzec 31, 2007, 00:58:04 »
Zmienilem urzadzenie, niestety problemy techniczne (malo RAMu) skutecznie mnie uziemily jesli chodzi o dalsze
upiekszanie pulpitu... Wszystkie Wisbary poszly wiec w odsiadke.... Brakuje mi jednak kaskadowego menu start,
istnieje jakis programik, wazny by byl maly, jak najmniejszy, malusienki, a skutecznie nasladowal menu start z Wisbara? :)

Mam po soft resecie ledwo wolne 28704KB wolnego (zaraz po starcie po potraktowaniu Oxios Memory wzrasta do 29160KB,
a THPS2 do odpalenia potrzebuje ok. 29100KB...) Dlatego tak desperacko unikam wszystkiego co tylko uruchamia sie przy styarcie...

Z gory dzieki

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1837 dnia: Marzec 31, 2007, 00:58:39 »
czy spotkal sie juz ktos z problemem extended tsk ? Chodzi mi o "rozszerzone" tematy Today (pliki .tsk) - czy wyswietlaja sie wam poprawinie te oznaczone jako ext ?

A to nie trzeba miec flash playera?

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1838 dnia: Marzec 31, 2007, 13:25:45 »
Witam

       Mam pytanie czy w tych wszystkich gotowych themesach zamieszczonych w watku WADa idzie jakos zmienic kolory systemowych okienek bo ilekroc odpalam theme to zawsze okienka systemowe pozostaja niebieskie. Resaumujac odpalam skorke do breeza ale jak klikam utowrz nowa notatke to wyskakuje okno bez skorki.

Pozdrawiam

*

Offline Han

  • 2
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1839 dnia: Kwiecień 01, 2007, 17:06:23 »
Witam
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem ASUSa P535, a także czytelnikiem tego forum.  To mój pierwszy palmtop, więc "lama" ze mnie jeszcze.
Dopiero testuję ten gadżet i mam pytanie.  Wrzuciłem sobie nową tapetkę, ale ona jakaś mdła wyszła.  Jakby za mgłą.  Jak zrobić, aby kolorki były wyraźne.  Systemowe tapety wyglądają bez zarzutu, a ta nie. 
Na razie jeszcze nie chcę bawić się w zmianą ekranu Today, wystarczy mi tapeta, byle przyzwoicie wyglądała ;-)
Pozdrawiam

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1840 dnia: Kwiecień 01, 2007, 23:01:10 »
Witam
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem ASUSa P535, a także czytelnikiem tego forum.  To mój pierwszy palmtop, więc "lama" ze mnie jeszcze.
Dopiero testuję ten gadżet i mam pytanie.  Wrzuciłem sobie nową tapetkę, ale ona jakaś mdła wyszła.  Jakby za mgłą.  Jak zrobić, aby kolorki były wyraźne.  Systemowe tapety wyglądają bez zarzutu, a ta nie. 
Na razie jeszcze nie chcę bawić się w zmianą ekranu Today, wystarczy mi tapeta, byle przyzwoicie wyglądała ;-)
Pozdrawiam
Otworz plik graficzny w systemowym programie Pictures&videos i z jego poziomu ustaw go jako tlo pulpitu. Bedziesz mial mozliwosc dostosowania przezroczystosci.

*

Offline azmo

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
    • szymtech.pl
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1841 dnia: Kwiecień 02, 2007, 00:38:43 »
czy spotkal sie juz ktos z problemem extended tsk ? Chodzi mi o "rozszerzone" tematy Today (pliki .tsk) - czy wyswietlaja sie wam poprawinie te oznaczone jako ext ?

A to nie trzeba miec flash playera?

Mam go i nadal nie moge :( zna ktos rozwiazanie problemu ?
ponizej linki do dwoch przykladowych TSK - jesli u kogos dzialaja - prosze o kontakt:
Expea2 Ext VGA.tsk
Expea2 MEGA Ext VGA.tsk
Sprzęt: HTC TP2, TyTN II, Toshiba G900, SPV m650, Xda Exec + TomTom MkII, SPV M3000, Acer n35, Motka A920

*

neodom

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1842 dnia: Kwiecień 02, 2007, 09:48:39 »


Mam go i nadal nie moge :( zna ktos rozwiazanie problemu ?
ponizej linki do dwoch przykladowych TSK - jesli u kogos dzialaja - prosze o kontakt:
Expea2 Ext VGA.tsk
Expea2 MEGA Ext VGA.tsk
[/quote]

VGA dotyczy ekranow 480x640 , taki tsk nie bedzie poprawnie wyswietlony na 240x320

*

Offline azmo

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
    • szymtech.pl
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1843 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:03:51 »


Mam go i nadal nie moge :( zna ktos rozwiazanie problemu ?
ponizej linki do dwoch przykladowych TSK - jesli u kogos dzialaja - prosze o kontakt:
Expea2 Ext VGA.tsk
Expea2 MEGA Ext VGA.tsk

VGA dotyczy ekranow 480x640 , taki tsk nie bedzie poprawnie wyswietlony na 240x320
[/quote]

Tak, wiem - ale ja wlasnie mam VGA (Exec) i nadal nie moge ich wyswietlic :(
Sprzęt: HTC TP2, TyTN II, Toshiba G900, SPV m650, Xda Exec + TomTom MkII, SPV M3000, Acer n35, Motka A920

*

Offline arcoss

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC P3300 Artemis + 2GB SanDisk Ultra II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1844 dnia: Kwiecień 05, 2007, 18:57:32 »
Od przedwczoraj, z małymi przerwami, przebrnąłem przez temat upiększania. Używając WA2 i WAD oraz SPB Pocket+ i pakietu theme'sa Expea2, co nieco upiększyłem i nawet mi się to podoba, ale mam pewien niedosyt... I tu pytanie kieruję do "mistrzów gatunku":

1. Chciałbym zamienić ikonę Wi-Fi i Bluetooth, jak również ikonkę informującą o współdziałaniu PDA/Activsync/PC na dolnej belce.Czytałem o zmaganiach usera tomgru (http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=26708.1020) oraz posiłkowałem się zagranicznym forum (http://www.aximsite.com/boards/showthread.php?t=121883&page=1), ale sprawa rozbija się o Axima a ja mam Loox'a n560. Czy ktoś coś wymyślił w tej materii?

2. Gdzie umieścić ikonki z dostępnych na forum paczek, aby można było je bezproblemowo zamienić? Zastosowałem rady podane w 2 czy w 3 wypowiedziach forumowiczów, czyli wypakowane ikonki wrzuciłem do utworzonego na karcie folderu, co niestety, nie dało żadnego rezultatu, gdyż nie można ich w ogóle otworzyć.
Pomożecie?

OK, z ikonami doszedłem. Modyfikacje są możliwe tylko spod programu WAD a ja próbowałem z załadowanym Pocket+. Co do pierwszego pytania to chodzi o WAD i Pocket+. Bo samym WAD i WA2 to chyba nie będzie problemu? Chyba, że ze znalezieniem ścieżek do .exe BT i WiFi. Ale to później.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2007, 20:56:16 wysłana przez arcoss »

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1845 dnia: Kwiecień 05, 2007, 21:05:53 »
Zeby zmienić iknoke urzywając WA2 i WAD
Tap i przytrzymaj (ikonke do zmiany) properties/path to image/wybierasz spośród ikon z katalogu gdzie je umieściłeś i ok. Nieistotne jest gdzie umieściłeś ikony, katalog jest dowolny.
Co do dolnego paska propnuje ci utworzyć dock w pozycje bottom a na nim ikonki do wi-fi, BT i czego tam sobie wymyślisz.
pzdr.

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1846 dnia: Kwiecień 05, 2007, 21:10:35 »
sama zmiana ikon wymagałaby ukrycia standardowych i zastąpienie ich przy uzyciu tray launchera innymi skrótami.... ideowo... w praktyce nie wnikałem...

*

Offline arcoss

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC P3300 Artemis + 2GB SanDisk Ultra II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1847 dnia: Kwiecień 05, 2007, 23:59:32 »
OK, dzięki Panowie za wskazówki [szczególnie leezus] W WAD'zie "wyczarowałem" nową dolną belkę (dock) i na niej bez problemu umieściłem ikonki do BT i WiFi, podając ścieżki dostępu.
Widzę, że nie taki diabeł straszny i nie żałuję zakupu programików. Ale wszystkiego jeszcze nie umiem, więc pewnie tu jeszcze trochę pomarudzę  ;D

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1848 dnia: Kwiecień 06, 2007, 01:00:29 »
Ze niemoge jakoś wskoczyć do wyrka (0.55) zrobiłem nowy wizual w wersji roboczej

   

arcoss jeszcze odkryjesz wiele możliwości WAD i WA2 pzdr.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2007, 01:07:15 wysłana przez leezus »

*

Offline arcoss

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC P3300 Artemis + 2GB SanDisk Ultra II
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1849 dnia: Kwiecień 06, 2007, 02:01:19 »
Hehe,  2.00 w nocy, a ja walczę, bo mi nie chce pokazać ikony z możliwością regulacji podświetlenia ekranu (mowa o temacie Expea2) Jako tako poustawiałem battery, memory i SDcard jako meters'y (chociaż też nie wiem czy poprawnie, bo to .gif), ale meters'a mówiącego o podświetleniu w zakładce nie ma. Zastanawia mnie też to, co by było, gdybym nie miał zainstalowanego SPB Pocket+? Widzę, że wtedy tych wskazników też bym nie wyświetlił (jest pole do zaznaczenia "ptaszka" This is a PocketPlus meter image) Chyba się, kurka, zaczęły schody  ???

@leezus - fajne..., ja też robię w ciemny deseń.

Poddaję się - nie wiem jak zrobić regulację rozjaśnij/ściemnij ekran za pomocą ikonki i suwaka z tematu Expea("leżąca żarówka"). Ikona wyświetla się w formie "klatkowej", a o działaniu suwaka to nawet nie wspomnę. WAD/WA2 nie przewidują takiego metersa. Nie mam pomysłu...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2007, 15:52:20 wysłana przez arcoss »

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1850 dnia: Kwiecień 07, 2007, 22:37:07 »
Czas na temat historyczny ;) z kociakiem....Z cyklu "w starym kinie"....stary/nowy projekt.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2007, 08:29:47 wysłana przez januszjur »

*

Offline Susek

  • **
  • 162
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mateusz.Suski.info
  • Sprzęt: Acer N311 & HTC TyTn & HTC Touch & FS N560
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1851 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:05:01 »
Nie jestem za bardzo w temacie, ale oto mój ekran ;)


Kiedyś był ładniejszy, ale Wisbar za bardzo zamulił mi mojego Acerka :(
REGULAMIN !!!!!!!

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1852 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:37:27 »
januszjur - te todaye masz świetne po prostu, wszystkie :)

Pytanie - czy da się zrobić jakoś przezroczystą grafikę w jednym miejscu WAD i umieścić na niej buttony, ale tak, żeby nie był to dock? Nie potrzebuję przesuwania, ma stać i być przezroczyste ;D

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1853 dnia: Kwiecień 10, 2007, 14:41:58 »
moj today - klasyczny i jak dla mojego uzytkowania najbardziej funkcjonalny :)
bez wodotryskow, z wisbara zrezygnowalem mimo ze nie zamulal, po prostu nie byl mi potrzebny choc co jakis czas do niego wracam... ;) wiem ze moj today ma sie nijak do tych jakie posiada tu wiekszosc z was i przy nich wypada bardzo bardzo blado... jedyne co regularnie zmieniam to schematy, jednak jeden warunek - musza byc czytelne. nie lubie kosztem wygladu tracic na funkcjonalnosci :)




*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1854 dnia: Kwiecień 10, 2007, 17:35:57 »
Pytanie - czy da się zrobić jakoś przezroczystą grafikę w jednym miejscu WAD i umieścić na niej buttony, ale tak, żeby nie był to dock? Nie potrzebuję przesuwania, ma stać i być przezroczyste ;D
Potrzebujesz tapetę z efektem przeźroczystości i na to napakuj sobie do woli buttonsów..... :D
Z tego co mi wiadomo opcje ustawienia przeźroczystości ma tylko Dock w WAD-zie, poza tym tylko na Virtual Page i Docku można utawiac pozostałe elementy. Ja używam tekst na stronie do otwierania docków i kolejnych stron daje mi to możliwosc rozbudowy projektu...szkoda tylko że z tekstu nie można odpalic np. dwa docki/strony...  tak jak z Buttonów...
Lepszy efekt miała by w/w grafika (to jest dock) bez tego białego tła ale nie wiem czym ją obrobic by uzyskac  kontur tylko samej postaci z MG-42...był by to miód na tym szaro-czarnym tle... :) Tygrys może zostac....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2007, 07:35:51 wysłana przez januszjur »

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1855 dnia: Kwiecień 10, 2007, 18:11:15 »
Właśnie ja chcę mieć 3 virtual pages i to ma chodzić szybko, a z dockami to niezbyt szybkie jest :-\ I jeszcze RAMu więcej zajmuje. 3 buttony musiałbym mieć pinned, a nie chcę na każdym virtual pages dorabiać do tapety takiego efektu, bo tapety będę zmieniał.

*

Offline DinthKSC

  • ****
  • 962
  • Płeć: Mężczyzna
    • Prywatny blog
  • Sprzęt: iPAQ h4150
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1856 dnia: Kwiecień 10, 2007, 21:56:44 »
Bat: ja mam tlo pod przelaczanie ekranow wlasnie na dockach. tez sie nic nie przesuwa ale jakiegos spadku wydajnosci nie zauwzylem

*

Offline leezus

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • ETEN X500
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1857 dnia: Kwiecień 11, 2007, 16:38:34 »
Bat
Żeby zmieniać wirtualne strony nie trzeba 3 buttonów, wystarczy do jednego przypisać wszystkie
(page list). Pozatym na każdej wirtualnej stronie jest opcja: pinned items i tam ptaszkujesz co ma być przypięte do strony.

*

nothin

Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1858 dnia: Kwiecień 12, 2007, 15:18:55 »
Bat
Żeby zmieniać wirtualne strony nie trzeba 3 buttonów, wystarczy do jednego przypisać wszystkie
(page list). Pozatym na każdej wirtualnej stronie jest opcja: pinned items i tam ptaszkujesz co ma być przypięte do strony.
dokładnie.

btw, przy okazji.. mój screen...mam dośc problemów.. RAM jest cenny...menusy nie są RAMożerne, tu w rozbudowie...3 rożne menusy wysuwają się za pomocą dwóch sofkteyi/hardbuttonów, świetna sprawa...
jeszcze today agenda i bedzie miło... okazuje się ,ze NOWA wersja today agendy jest całkowicie po POLSKU, polecam, program genialnie obsługuje się d-padem....

,
...słodka :) . ..

btw, sprawdźcie ten programik:

http://www.savefile.com/files/632456

włacza/wyłącza pluginy today z TRAYA, piękne, w każdej chwili jeden klik i mamy dany plug, erm.. lub nie mamy, jeśli nie chcemy.:)


btw themsy qvga portrait/landscape naraz w jednym..mały update:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=50666.0
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2007, 19:39:48 wysłana przez nothin »

*

Offline slammer

  • ****
  • 536
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Spica
Odp: Wasz Ekran Today ?? :)
« Odpowiedź #1859 dnia: Kwiecień 12, 2007, 17:12:17 »
@up
to ta kobietaz dzieckiem z LOST'a no nie? nie tak dawno temu grała szesnastolatkę w filmie zły święty (bad santa), a ma koło 25 o.0

@Susek19
mógłbyś dać linka do tego tematu? prosty ale ładny.


czy wisbar lite, tak jak zwykły, ma funkcję wyświetlania na górnym pasku ikonek programów działających w tle??