0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Żeby wm nie robił mleka wystarczy wejść w przeglądarkę zdjęć która ma opcję ustaw jako tabetę i tam opacity dajecie 0% i jest już wyraźnie w mnie standardowo w wm5 jest pictures&videos
Cytat: "look4me"Żeby wm nie robił mleka wystarczy wejść w przeglądarkę zdjęć która ma opcję ustaw jako tabetę i tam opacity dajecie 0% i jest już wyraźnie w mnie standardowo w wm5 jest pictures&videosDziała! Krok po kroku (w WM 5):1. Za pomocą Pictures & Videos otworzyć plik ze zdjęciem.2. Z Menu wybrać "Set as Today Background..."3. Ustawić "Transparency Level" na 0%.Dziękuję za pomoc!Pozdrowienia!
mam ogromna prosbę.podeślij mi skina od wisbara tego czarnego co jest na screenach.mickot@op.plz góry dziękuję.
Moj dzisiejszy TODAY Tym razem oszczednie z ikonami ...Acha , motyw digit dostepny tu http://republika.pl/mobilepc/digit.zipA to nieco przerobiony skin wisbara z widocznymi kanalami rss na TODAY Sorki ze znowu o wisbarze ale chce zaznaczyc iz w ten sam sposob jak paski mozna przeedytowac ikony dodajac im napisy . W tym wypadku w trybie Landscape jest napis - dodany photoshopem
Dzięki!!! Co do tego kalendarza nie chodziło mi o obsługe RSS tylko jaki plugin do kalendarza masz zainstalowany na tym screenie Miałem identyczny kalendarz tylko, po formacie PC nie pamiętam jak sie nazywa a na Wizardzie miałem - HR.
co do pocketmax:WIELKIE dzięki, neodom, doskonały program!tylko w jaki sposób zostawić sobie tylko np trzy taby, nie wszystkie, czy np tylko notes..?
a tu programik do zmian kolorów systemowych, tych oprócz tsk.http://www.freewareppc.com/utilities/uitweaker.shtml
I o to moje poczatki: