PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Oprogramowanie PPC => Wątek zaczęty przez: Ryszard666 w Styczeń 12, 2010, 21:11:00
-
Witam, mam pytanie czy jest możliwość odpalenia Opery mini na WM 6.1?
Coś słyszałem o programach do emulacji javy...
Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.
-
Odpalisz,w sofcie globalusa i org. masz do emulacjii javy ,p.s jest opera mobile przeciesz na windows mobile ;D
-
ps mini lubi sie zawieszac na g900 lepiej wersje natywna na wm
-
Operę mini odpalisz również bez problemu na emulatorze Esmertec Jbed 20090217.5.1R2.cab - sam z niego korzystam i nie miałem żadnych kłopotów.
A co do opery mobile - przed chwilą przeprowadziłem mały test pomiędzy Operą Mobile 10 beta a Operą Mini 5 beta 2 - przeglądając kolejno 3 strony na gazeta.pl:
Opera mobile zużyła na to 390.69 kb danych i zajęło jej to 3 min 4 sek. (przy włączonej opcji Opera Turbo)
Opera mini zużyła 177.69 kb danych w 33 sekundy.
Jak widać do przeglądania nieskomplikowanych (niewymagających flasha czy javy) stron Opera Mini jest zdecydowanie lepsza - zarówno znacznie szybsza jak i tańsza w eksploatacji.
-
wszystkie WM mają problem z Operą Mini?
-
wszystkie WM mają problem z Operą Mini?
Nie znam żadnego, co by miał z tym problem.