Co0kie's Home Tab

  • 256 Odpowiedzi
  • 101930 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 01, 2010, 20:17:57 »
Witajcie!

show labels pokazuje właśnie napisy pod ramką linka...

No to i mnie dopadł ten problem z napisami, tylko pojawił się po 3 dniach używania wersji 2.0. Nagle po prostu napisy znikły. Porada kolego Preston'a nie pomaga. W opcjach Edytora wyłączyłem pokazywanie tekstu, restart manili, ponowne włączenie opcji pokazywania tekstu, restart -> również nie pomogło....

Ma może ktoś rozwiązanie tego problemu?


Pozdrawiam
Eldorado9
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 03, 2010, 14:35:06 »
Zainstalowałem CHT 2.0 z dodatkami -  generalnie to cudo, jedyny bug jaki odkryłem to blocker, który wyraźnie zamula maszynkę i powoduje teżprzez to najprawdopodobniej także okazjonalne crash'e.
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline mayek

  • ***
  • 281
  • Płeć: Mężczyzna
  • A co to jest GPS ?
  • Sprzęt: HTC ONE S
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 03, 2010, 16:24:46 »
Cytat
"Zgadza się ale nie zupełnie tak jak to było w CHT 1.85
Otóż tam były zawsze trzy strony tylko nie w pełni modyfikowalne. Znaczy się że pasek quick links można było sobie przesuwać aż w 3 stronach a jednak jeśli się złapało za zegar i przesunęło palcem w prawo bądź lewo to zmieniała się cała strona w manilli czyli przechodziło do kontaktów bądź wiadomości.
Tutaj jeśli wyłączę te dodatkowe strony to pozostaje mi tylko jedna i niestety te quick links też pozostaje jedna i już się nie przewijają w prawo bądź lewo.
Czy można to jakoś obejść aby było tak jak w CHT 1.85 czy niestety nie da się tu już tego zrobić? Ma ktoś pomysł na to?"

Mozna to zrobić. w ustawieniach szybkich linków zanaczasz "niezależna ilość ekranów dla link"
Ja używam po Polsku i nie powiem ci jak jest po angielsku.
Jest to beta i czasem to niedziała tak jak powinno.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2010, 16:50:01 wysłana przez mayek »

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 03, 2010, 16:37:20 »
? zaznaczenie tej opcji "niezależna ilośc ekranów" przy Quick Links sprawi, że CHT blocker przestanie zamulać system?
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline mayek

  • ***
  • 281
  • Płeć: Mężczyzna
  • A co to jest GPS ?
  • Sprzęt: HTC ONE S
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 03, 2010, 16:49:00 »
Nie , mam coś skopane i nie moge modyfikować postu ani cytować i tak wyszło.

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 04, 2010, 09:01:34 »
? zaznaczenie tej opcji "niezależna ilośc ekranów" przy Quick Links sprawi, że CHT blocker przestanie zamulać system?

Hmmm Mayek może i masz rację. Niestety nie mogę tego narazie już sprawdzić bo odinstalowałem narazie CHT 2.0 i wróćiłem do 1.85 ze względu na prądożerność. Powiedz mi tylko czy dobrze zrozumiałem. Jeśli zaznaczę tą opcję - niezależna ilość ekranów - to będę mógł palcem przechodzić na karty manilli w prawo bądź w lewo jak to było do tej pory czyli powiedzmy w prawo na kontakty a w lewo na ustawienia natomiast gdy złapię sobie za pasek quick links to przesuną się tylko linki do programów które mam na siatce 3x3 ?
Powracając jeszcze do prądożerności to niestety jest to wada nowego CHT i mam nadzieję że jest to spowodowane tylko bugami w wersji BETA a poprawiona i pełne stabilne wydanie będzie już jak najbardziej w porządku. Bateria zniknęła mi dosłownie w ciągu jednej doby, może półtorej maksymalnie. Zajrzałem do procesów odpalonych i używających pamięć i akurat przy zupełnej bezczynności proces shell32 non stop ma użycie w okolicy 3%

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 04, 2010, 09:20:49 »
a nie miałeś na quicklinkach wrzuconych skrótów do pomiaru ilości pamięci, użycia procka itp.? bo to prawdopodobnie one tak żrą baterię...
ludzie używają cookie 2.0 i nie wszyscy narzekają na baterię...

tu masz jeden z cytatów z xda: "first ROM ever with 40h battery and i still have 15% " (dot. Energy.BLACKSTONE.21680.Sense2.5.DinikGlass.Cookie .2.0.Oct.01.7z) więc wychodzi na to, że dużo zależy od ustawień
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 04, 2010, 09:43:45 »
a nie miałeś na quicklinkach wrzuconych skrótów do pomiaru ilości pamięci, użycia procka itp.? bo to prawdopodobnie one tak żrą baterię...
ludzie używają cookie 2.0 i nie wszyscy narzekają na baterię...

tu masz jeden z cytatów z xda: "first ROM ever with 40h battery and i still have 15% " (dot. Energy.BLACKSTONE.21680.Sense2.5.DinikGlass.Cookie .2.0.Oct.01.7z) więc wychodzi na to, że dużo zależy od ustawień

No właśnie cały czas wertuję jeszcze cały wątek na X-DEV i coś tam powoli odnajduję komentarze ludzi którym też trochę baterii zżera. Rzeczywiście, miałem włączony akurat ten link z pomiarem bateri dokładnie ale w takim razie może jeszcze raz instalnę nową wersję i przetestuję. Z tego co pamiętam to znalazłem właśnie podobny komentarz i chyba wyrzuciłem te linki do pomiaru baterii ale nie zauważyłęm różnicy. No cóż, może zbyt krótko później to sprawdzałem. A komuś jeszcze zżera tak baterię bardzo w stosunku do poprzedniej wersji?
pozdro.

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
CHT v2.0 Pytanie
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 04, 2010, 10:41:20 »
witam,

mam pytanie jak zamienić w CHT v 2.0 softkey, żeby zamiast pod klawiszem WEB otwierała się domyślna przeglądarka na inną np uzard-web?

[mod]Scalam post z wątkiem o CHT (..k..l..m..n..)[/mod]
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 18:33:41 wysłana przez ..k..l..m..n.. »

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 04, 2010, 10:57:24 »
zainstalowałem wczoraj CHT 2.0 BETA wraz z dodatkami i faktycznie zużycie baterii przyspieszyło znacznie, tylę mogę dodać, aplikacja jest jednak na tyle rewelacyjna, że powrót do standardowego HTC Sense nie wchodzi w grę ;)
Jedynym wyraźnie zauważalnym bug'iem, o którym właśnie wspominałem jest ekran blokady CHT, który wybitnie zamula system po jego aktywacji.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 13:11:14 wysłana przez station55 »
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 04, 2010, 12:43:42 »
zainstalowałem wczoraj CHT 2.0 BETA wraz z dodatkami i faktycznie zużycie baterii przyspieszyło znacznie, tylę mogę dodać, aplikacja jest jednak na tyle rewelacyjna, że powrót do standardowego HTC Sense nie wchodzi w grę ;)
Jedynym wyraźnie zauważalnym bug'iem, o którym właśnie wspominałem jest ekran blokady VHT, który wybitnie zamula system po jego aktywacji.

No właśnie również to zauważyłem i dlatego ciągle mam jeszcze nadzieję że jest to spowodowane tym iż to wydanie BETA narazie. Mam nadzieję że w finalnym wydaniu zarządzanie energią zostanie jeszcze poprawione. Bo mi na CHT 1.85 bateria trzymała 3 dni a po instalacji CHT2.0 już ledwie półtora i to maksymalnie.

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 04, 2010, 12:50:12 »
tyle że na 1.8.5 też ekran blokady był totalnie skopany  :-| to właśnie przez niego zawsze robiłem downgrade do v1.7
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline mayek

  • ***
  • 281
  • Płeć: Mężczyzna
  • A co to jest GPS ?
  • Sprzęt: HTC ONE S
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 04, 2010, 12:58:05 »
Hmmm Mayek może i masz rację. Niestety nie mogę tego narazie już sprawdzić bo odinstalowałem narazie CHT 2.0 i wróćiłem do 1.85 ze względu na prądożerność. Powiedz mi tylko czy dobrze zrozumiałem. Jeśli zaznaczę tą opcję - niezależna ilość ekranów - to będę mógł palcem przechodzić na karty manilli w prawo bądź w lewo jak to było do tej pory czyli powiedzmy w prawo na kontakty a w lewo na ustawienia natomiast gdy złapię sobie za pasek quick links to przesuną się tylko linki do programów które mam na siatce 3x3 ?

Zgadza sie , tylko jeszcze w ustawieniach " strony i ekrany" wybrać ilość stron 1. W "szybkich linkach" niezalezna ilość ekranów i np 3 ekrany. Działa po staremu, czyli wchodzi w ustawienia i kontakty i szybkie linki przesuwają się niezależnie.

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 04, 2010, 13:28:17 »
Zauważyłem chyba kolejny bug w tej wersji BETA. Otóż po włączeniu tych niezależnych stron dla szybkich linków można je bezproblemowo przesuwać w lewo, w prawo, ale np. nie pojawiają się jak próbujemy po staremu sięgnąć po te "pod spodem", niewidoczne domyślnie na ekranie powitalnym. Nie wiem, być może coś źle robię, ale próbowałem wielu kombinacji i doszedłem do wniosku, że włączenie tych niezależnych stron dla quick links nie pozwala potem na dostęp do wszystkich skrótów w ramach danej karty (ekranu).
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 04, 2010, 15:16:36 »
Zauważyłem chyba kolejny bug w tej wersji BETA. Otóż po włączeniu tych niezależnych stron dla szybkich linków można je bezproblemowo przesuwać w lewo, w prawo, ale np. nie pojawiają się jak próbujemy po staremu sięgnąć po te "pod spodem", niewidoczne domyślnie na ekranie powitalnym. Nie wiem, być może coś źle robię, ale próbowałem wielu kombinacji i doszedłem do wniosku, że włączenie tych niezależnych stron dla quick links nie pozwala potem na dostęp do wszystkich skrótów w ramach danej karty (ekranu).

Aaaa no to zonk...ktoś może to jeszcze potwierdzić? Może Ty mayek możesz coś dodać w temacie zapodanym przez kolegę wyżej? No bo jeśli tak rzeczywiście jest to też nie jest to jak w poprzedniej wersji gdzie każdy dobrze pamięta iż quick links miały trzy strony i można było sobie je spokojnie przewijać natomiast strona domowa była tylko jedna.
Oby w wersji finalnej to wszystko było poprawione.
Co do kwestii bateri to właśnie tak czytam i czytam cały temat na XDEV i narazie wnioski są takie że chyba to wskaźniki bateri zżerają ją tak bardzo.

*

Offline preston

  • *
  • 89
  • Sprzęt: XPERIA
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 04, 2010, 17:26:22 »
zobaczcie jakie możliwości daje CHt 2.0. chłopaki z xda, odkryli sposób na dwu warstwową tapetę.
w tym temacie można dowiedzieć się więcej i obejrzeć filmy pokazujące jak to wygląda.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=798911

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie\'s Home Tab
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 04, 2010, 21:40:13 »
stabilne to?
Bo zdążyłem już "zaznajomić się" z Hard Reset w HD2 gdy zaisntalowałem dodatkową skórkę zegarka analogowego do CHT, która to skórka skutecznie nie pozwoliła już mi ani razu na odpalenie HTC Sense / CHT.

Połączone: Październik 05, 2010, 10:45:44
Ok, to jednak nie był bug z tymi szybkimi linkami, pokombinowałem nieco w CHT Editor i wszystko pięknie gra. Nie wiem jak działało to np. w wersji 1.85 ale niezależne przewijanie samych QL (szybkich linków) oraz całych ekranów działa elegancko. Mea culpa. ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 10:45:44 wysłana przez station55 »
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline grisiek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K810i > HTC TyTN II Kaiser > HTC HD2 Leo
Odp: Co0kie\'s Home Tab
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 05, 2010, 12:13:27 »
stabilne to?
Bo zdążyłem już "zaznajomić się" z Hard Reset w HD2 gdy zaisntalowałem dodatkową skórkę zegarka analogowego do CHT, która to skórka skutecznie nie pozwoliła już mi ani razu na odpalenie HTC Sense / CHT.

Połączone: Październik 05, 2010, 10:45:44
Ok, to jednak nie był bug z tymi szybkimi linkami, pokombinowałem nieco w CHT Editor i wszystko pięknie gra. Nie wiem jak działało to np. w wersji 1.85 ale niezależne przewijanie samych QL (szybkich linków) oraz całych ekranów działa elegancko. Mea culpa. ;)

A mógłbyś coś więcej powiedzieć station o tych ustawieniach?
Czy teraz działa to u Ciebie tak jak w 1.85 czyli jeśli chcemy zmienić stronę z domowej na kontakty (w prawo) bądź na ustawienia (w lewo) to kciukiem przesuwamy po ekranie w odpowiednią stronę i dana karta nam się pokazuje?
Natomiast jeśli chcemy tylko QL przewinąć to łapiemy za QL i przesuwamy palcem a karta domowa pozostaje nam w miejscu, jedynie QL - (szybkie linki) się przesuwają?
Jeśli tak to działa to jakbyś mógł powiedzieć jakie ustawienia zastosowałeś w CHTE?
dzięki za odpowiedź.

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie\'s Home Tab
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 05, 2010, 13:01:38 »

A mógłbyś coś więcej powiedzieć station o tych ustawieniach?
Czy teraz działa to u Ciebie tak jak w 1.85 czyli jeśli chcemy zmienić stronę z domowej na kontakty (w prawo) bądź na ustawienia (w lewo) to kciukiem przesuwamy po ekranie w odpowiednią stronę i dana karta nam się pokazuje?
Natomiast jeśli chcemy tylko QL przewinąć to łapiemy za QL i przesuwamy palcem a karta domowa pozostaje nam w miejscu, jedynie QL - (szybkie linki) się przesuwają?
Jeśli tak to działa to jakbyś mógł powiedzieć jakie ustawienia zastosowałeś w CHTE?
dzięki za odpowiedź.

Dokładnie tak to działa jak piszesz.

mam ustawione w CHT Editor 2.0 tak:

(wersja angielskojęzyczna)

QUICK LINKS > QUICK LINKS PAGES > Independent page count - Włączone
PAGES AND LEVELS > Widget Pages PORTRAIT > Number of pages - 3, Default Page - 2

Natomiast to nie wystarczy, trzeba jeszcze wyedytować dobrze ekran główny i ekrany boczne + np. ekrany poniżej. Aby jednak na ekranie poniżej (od np głównego czyli tak jak w standardowym HTC Sense)  były widoczne dalsze skróty należy w edycji tego ekranu odznaczyć "Pokaż szybkie linki", po czym ponownie je zaznaczyć i ustawić np. na 4 rzędy.

Ostatecznie otrzymujemy hybrydę o jaką nam od początku chodziło czyli możesz sobie przesuwać ekrany np. w dół z większą ilością linków + niezależnie od tego same QL w ramach np. ekranu głównego.




SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline preston

  • *
  • 89
  • Sprzęt: XPERIA
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 08, 2010, 11:07:14 »
pamiętacie dwuwarstwową tapetę? jeden z autorów napisał małą aplikację która ułatwia cały proces. wystarczy tylko ją zainstalować, wybrać obraz który ma służyć za przednią tapetę i po automatyczny restarcie sense mamy ją na ekranie. najnowsza wersja programu umożliwia dodanie przełącznika (w stylu CHT) włączającego lub wyłączającego naszą tapetę . prawdopodobnie, w finalnej wersji CHT 2.0 zostanie dodana opcja tapety z przednią warstwą. :ok:
dwa przykłady:


załączam spolszczoną prze ze mnie aplikację i przykładowe tapety (rozpakowany folder ForeLayer wrzucamy na kartę pamięci): http://www.mediafire.com/?af59g6149v1a131
polecam odwiedzać oficjalny temat na xda po więcej: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=798911


*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 08, 2010, 12:31:06 »
jakoś nie widzę sensu używania czegoś takiego "nacodzień"
jedyne co to może robić to... przeszkadzać...
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 08, 2010, 15:04:49 »
W sumie to przeszkadzacz, ale taki z gatunku ciekawych ;) Klasyczny "bajer" bez jakiegoś praktycznego zastosowania :) Natomiast całkiem milusie mogą być króciutko trwające nakładki animowane na takowej warstwie, nie wiem czy w postaci przezroczystego flash'a czy jak. W każdym bądź razie przy przechodzeniu pomiędzy kartami taka animacja mogłaby na sekundę,2 max uruchamiać, przez co pewnie cały interfejs byłby jescze bardziej efekciarski ;)

Oczywiście tylko dla fanatyków modding'u i przekształcania komórczaków w startrekowe tricodery, niemniej dzięki za linka, na pewno wypróbuję to coś, przy okazji, macie jakieś linki do innych skórek zegarków analogowych na home screen CHT 2.0 ? Mam na myśli ten zegarek analogowy wespół z pogodą na home screen.
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline agrttc

  • **
  • 118
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 09, 2010, 18:15:02 »
jak można zmienić ikonki przycisków sliderze w cht 2.0?
jest do tego jakiś .cab czy jak inaczej?

*

Offline preston

  • *
  • 89
  • Sprzęt: XPERIA
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 09, 2010, 22:00:00 »

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 10, 2010, 18:15:13 »
to cab'y tak czy trzeba ręcznie podmienić png?

Po prostu instalujesz, po instalce restart htc sense i finito?
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline agrttc

  • **
  • 118
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 10, 2010, 18:48:48 »
to cab'y tak czy trzeba ręcznie podmienić png?


i głupie pytanie, jak sie podmienia .png?

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie\'s Home Tab
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 10, 2010, 21:19:54 »
domyślam się, że png spoczywają odpowiednio w katalogach CHT 2.0 oraz Sense (w zależności od ikon, których dotyczy sprawa). Podmieniasz po prostu na zasadzie przekopiowania, ale jeśli te pliki to cab'y, to powinno się to stać automatycznie (po deinstalacji pewnie przywraca z backupu oryginalne ikonki).

Sprawdziłem to, to zbiór wolnych png, podmieniasz na te z katalogu WINDOWS na WM 6.5. wszystkie mają prefix CHT więc łatwo je zlokalizować.

Połączone: Październik 10, 2010, 23:23:42
przy okazji pytanie: czy można jakoś ustawić aby jednocześnie wyświetlał mi softkeys oraz tab'y powyżej tych softkeys? Mógłbym wyrzucić ten nieco denerwujący tab slider button i zamienić go jakimś innym.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 23:23:42 wysłana przez station55 »
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline preston

  • *
  • 89
  • Sprzęt: XPERIA
Odp: Co0kie\'s Home Tab
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 11, 2010, 10:21:32 »
domyślam się, że png spoczywają odpowiednio w katalogach CHT 2.0 oraz Sense (w zależności od ikon, których dotyczy sprawa). Podmieniasz po prostu na zasadzie przekopiowania, ale jeśli te pliki to cab'y, to powinno się to stać automatycznie (po deinstalacji pewnie przywraca z backupu oryginalne ikonki).

Sprawdziłem to, to zbiór wolnych png, podmieniasz na te z katalogu WINDOWS na WM 6.5. wszystkie mają prefix CHT więc łatwo je zlokalizować.

Połączone: Październik 10, 2010, 23:23:42
przy okazji pytanie: czy można jakoś ustawić aby jednocześnie wyświetlał mi softkeys oraz tab'y powyżej tych softkeys? Mógłbym wyrzucić ten nieco denerwujący tab slider button i zamienić go jakimś innym.

zgadza się. jeśli mod jest plikiem cab to po prostu instalujesz. a jeśli są to pliki png trzeba skopiować je do katalogu windows. najlepiej użyć do tego resco explorer. caby mają tę przewagę, że po odinstalowaniu powraca poprzedni wygląd. przy png trzeba skopiować do windows oryginalne pliki CHT 2.0.
co do tabów. możesz je dodać jako free links. add free link>tab link.

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 15, 2010, 00:10:10 »
Pytanko: jak z poziomu CHT w przycisku slider tab ustawić domyślny ekran, który pojawia się po kliknięciu na ten przycisk (tzn. przycisk ten przywołuje slider tab)? Zauważyłem, ze zawsze przywołuje on ekran dla ikony znajdującej się pośrodku tego slidera. Nie można tego inaczej ustawić, np. tak aby przywoływał kartę kontaktów bez konieczności zmieniania kolejności tabów w ustawieniach?
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL

*

Offline preston

  • *
  • 89
  • Sprzęt: XPERIA
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 15, 2010, 09:11:47 »
póki co nie da się tego ustawić inaczej. ale niedługo ma wyjść finalna wersja, może wtedy będzie to możliwe. chociaż z tego co pisał cookie, będzie to raczej wersja z poprawionymi błędami i nie wiadomo jeszcze czy będą jakieś nowe funkcje. na pewno jest szansa na nowe widgety, bo cookie udostępnił potrzebne narzędzia. powstała też grupa developerów, zajmujących się właśnie widgetami.
CHT 2 final ma się pokazać między 17 a 24 października.