Ciekawe programy dla PPC - tu tylko polecamy, nie zadajemy pytań

  • 1042 Odpowiedzi
  • 487959 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 09, 2005, 20:14:54 »
Cytat: badboy4ever
jak narazie mam tego pocket geara ale jak zobaczylem cene za tmakera 49,90 to mnie troche zgielo..moze jakies ktore osobiscie polecacie..dzieki
to jeszcze nie wiesz, ze w "normalnym" swiecie cena oprogramowania jest w wiekszosci przypadkow wyzsza niz sprzetu, na ktorym ono dziala?

na upartego jest to tez zaleta bo pakujesz do pamieci tylko to co rzeczywiscie potrzebujesz... i na co cie stac

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 09, 2005, 21:13:13 »
no chyba ze mowisz o programach na pda..bo nawet w normalnym swiecie soft na pc nie jest az taki drogi:)..poza tym programy na pc mozna zdobyc z nieco innego zrodla:D i zaplacic np 20zl a nie 200..niestety ja jeszcze nie znam takich mozliwosci co do softu pda i nawet nie wiem czy takie sa:P...dlatego pytam w koncu Wy sie bardziej znacie i dluzej siedzicie w tym..ja mam to szcscie ze te programy ktore bym ewentualnie potrzebowal zdecydowanie sa drozsze od pozostalych:).no ale cos wymysle
..a jeszcze jedno ile idzie taki zamowiony soft z zagranicy mniej wiecej? i czy mozna kupic taki gdzies na polskich stronach bo przyznam sie szczerze ze ostatnio chodzilem po Toruniu zeby sie zorientowac na temat kart pamieci to w niektorych komputerowych nawet nie wiedzieli co to jest pda za bardzo..zatem jak cos to chetnie polinkuje

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 09, 2005, 21:22:58 »
Cytat: badboy4ever
no chyba ze mowisz o programach na pda..bo nawet w normalnym swiecie soft na pc nie jest az taki drogi:)..poza tym programy na pc mozna zdobyc z nieco innego zrodla:D i zaplacic np 20zl a nie 200..niestety ja jeszcze nie znam takich mozliwosci co do softu pda i nawet nie wiem czy takie sa:P...dlatego pytam w koncu Wy sie bardziej znacie i dluzej siedzicie w tym..
nie spodziewaj sie ze w kradziezy i zlodziejstwie ktos ci tu pomoze - kupujesz to na co cie stac albo sprzedaj PDA i kup kalkulatorek - sam mowiles ze kupiles go do pracy wiec zacznij go tak traktowac a nie jako zabawke bo od tego sa gry telewizyjne

Cytat: badboy4ever
a jeszcze jedno ile idzie taki zamowiony soft z zagranicy mniej wiecej?
z reguly nic nie idzie bo program jest wysylany po zaplacie mailem albo mozesz sobie go pobrac ze strony (program albo kod rejestracyjny)

Cytat: badboy4ever
czy mozna kupic taki gdzies na polskich stronach
nie mozna

Cytat: badboy4ever
bo przyznam sie szczerze ze ostatnio chodzilem po Toruniu zeby sie zorientowac na temat kart pamieci to w niektorych komputerowych nawet nie wiedzieli co to jest pda za bardzo
to swiadczy juz tylko o poziomie tych sklepow ewentualnie o wlascicielach, ktorzy poprzednio pietruszke sprzedawali na rynku

badboy4ever - jest jedna zasada - jesli cie na cos nie stac to zwykle nie jest ci to az tak bardzo potrzebne bo inaczej bys uzbieral - jak potrzebujesz samochod to go kupujesz czy idziesz ukrasc ?

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 09, 2005, 21:31:55 »
oki mialem cos napisac ale..juz nic nie mowie ale powiem Ci ze mnie zaczynasz irytowac..dzieki za info anyway...

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 09, 2005, 21:36:52 »
Cytat: badboy4ever
oki mialem cos napisac ale..juz nic nie mowie ale powiem Ci ze mnie zaczynasz irytowac..dzieki za info anyway...
no ja wiem, ze niektorym jak sie mowi o kupnie oprogramowania to ich to irytuje ale nic na to nie poradze

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 09, 2005, 21:54:55 »
wiesz co chetnie bym z Toba pogadal ale troszke a wlasciwie  kompletnie nie zrozumiales  o co mi chodzilo w ostatnich moich wypowiedziach ale niewazne..dziekuje za cenne jak dla mnie informacje

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 09, 2005, 22:00:21 »
czlowieku ale o co ci chodzi? przeciez udzielilem ci odpowiedzi na kazde twoje pytanie wiec z czm masz problem ? z tym ze ci nie podalem linkow do "innego" oprogramowania ? to cie tak zdenerwowalo ? czego niby nie zrozumialem ? ze swojej strony uwazam dyskusje za zamknieta bo nie jest ona tematem tego watku a tylko niepotrzebnie podnosi ci sie cisnienie - rozmawiac tez trzeba umiec...

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 09, 2005, 22:13:58 »
chlopie przeciez Ci podziekowalem za informacje i tyle nic wiecej nie oczekuje..dziekuje bardzo Ci za info.
poza tym kolego wiecej luzu a nie traktowania wszystkiego doslownie a tym bardziej wyciagania pochopnych wnioskow z wypowiedzi innych :P
..jeszcze raz dzieki:D

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 10, 2005, 22:17:59 »
Cytuj
Cały czas szukam, a może ktoś zna darmowy program usuwający wpisy w rejestrze po odinstalowanych programach. Proszę jestem "biednym żoółtodziobem"
http://www.geocities.com/s_k_s_k_s_kru/util.html  poszukaj Remover - darmowy jest jeszcze tylko do 7.7.2005 ale z pewnoscia to soft wart zachodu.

*

Offline ketaj

  • **
  • 146
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 11, 2005, 19:51:53 »
Cytat: Jakub Kańczugowski
Oto kilka takich pluginow:
http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=15640
http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=1998
http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=7115
http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=2794

Choc nie wiem czy kazdy dziala tak jak chcesz...
Ładnie wyglądają, ale w żanym nie można się dostać  z miesięcznego wyświetlania do danego dnia. To dziwne, że nie ma takich programów.

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 13, 2005, 10:49:02 »
siemka...czy jest mozliwosc stworzenia na pda wlasnego (alternatywnwgo) menu z wlasnymi skrotami do najbardziej potrzebnych programow cos na ksztalt roboczego menu i ewentualnego przelaczania  sie pomiedzy nimi zeby nie musiec za kazdym razem szukac po calym pda potrzebnych programow..to raz
a dwa czy istnieje cos takiego jak na Pc opcja typu dalej-wstecz jak sie wchodzi np w jakis folder -podfolder itp,swoja drga skoro pda ma windowsa to dlaczego nie zastosowano typowych dla Pc opcji folderow...dzieki za ewentualne info
..aha jeszcze jedno czy jest mozliwosc np przekazania kodow itp do zakupionych przeze mnie  programow w ramach np darowizny dla portalu czy to juz jest jakies hakerstwo?..to tak na marginesie pytam

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 13, 2005, 10:58:34 »
Kody zachowaj dla siebie... wymienianie sie nimi na lamach portalu jest niezgodne z regulaminem.

Alternatywne menu? Sa rozne programy ktore pozwalaja zmieniac interfejs uzytkownika, ale wg mnie nie warto sie w to pakowac. Jesli chcesz jakos posegregowac zawartosc Menu Start to proponuje podzielic to sobie na kilka folderow, np. Internet, GPS, Gry, Office itd. i wrzucic tam odpowiednie skroty. Wszystkie pozycje ktore masz obecnie w menu Start sa skrotami i katalogami w folderze Windows\Start Menu. Zrob tam sobie te wspomniane przeze mnie foldery i bedzie znacznie latwiej wszystko znalezc.

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 13, 2005, 11:20:06 »
aha dzieki..czyli temat kodow zakonczony:P
...co do menu to chodziloby mi oto zeby np ze standartowego menu przejsc do tkz roboczego myslalem ze w menu zakladka new menu oferuje cos takiego ale to nie to ..a czy jest mozliwosc wyciagniecia skrotow na pulpit winsbara badz zastapienia nie potrzebnych mi widniejacych na pulpicie tam swoimi czy to tylko programowo jest to co jest na nim?..no i jak tam opcja z folderami dalej-wstecz badz jakiejkolwiek modernizacji typu calkowita ilosc plikow w folderze itp..zdaje sie ze gdzies mi sie u Was obilo cos takiego na forum ale nie moge sie dokopac to chyba gdzies byl odrebny watek mimo chodem takze jak cos to poprosze o linka moze Wy macie to jakos posegregowane sensownie..
one more..posluchalem tu rady zeby pakowac programy na storage card...teraz tak czy jesli wyjme karte  gdzie sa zainstalowane programy np pocket music i wloze karte z mp3 to mi pojdzie muza? to samo sie tyczy np innych programow czy musze przeinstalowac na pamiec pda?

[Dodano: 2005-03-13 11:24:29]
aha..poczekaj bo chybadoszlo do mnie teraz  :d sorki po sobotniej nocy jestem:D..czyli jesli zaloze tam (windows) odpowiednie foldery ze skrotami to wlaczajac menu0start zamiast istniejacych skrotow pokaz mi sie foldery ze skrotami w srodku?..dobrze mysle?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 13, 2005, 13:59:11 »
Katalog Windows/StartMenu zawiera wszystkie skroty ktore sa wyswietlane po kliknieciu w Menu Start. Mozesz tam zalozyc nowe katalogi i dodac / usunac skroty.

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 14, 2005, 16:01:13 »
wlasnie zainstalowalem sobie mieszczucha od Was ..fajny program..moje pytanie jest natsepujace..czy mozna go edytowac tzn dodawac nowe lokalizacje np nowe puby itp..
,,dwa..mam tez program volume ctrlrowniez od Was ..teraz czy mozna go jakos podstawic zamiast standartowego regulatora glosnosci zamiast ciagle go odpalc recznie?
dzieki ..pozdro

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 14, 2005, 16:53:11 »
Zobacz w jakim formacie sa bazy mieszczucha, jak bedziesz mogl je otworzyc na PC to mozesz sobie dopisywac. Natomiast regulatora glosnosci nie da sie podmienic.

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 14, 2005, 17:25:19 »
aha no to dzieki..
teraz tak moze ktos wie badz ma podobny problem w pocet music gdy chce zaladowac np opcje dla muzy club pocket nie reaguje kompletnie i ustawienia sie nie zmieniaja..czy to jest moze blokada trialowa i po rejestracji sie odblokuje?
..dwa podczas konfigurowania programu singwise po zlozeniu podpisu i proby rejestracji pojawia mi sie komunikat ..no.data is not enough..i nie moge dalszych krokow podjac..czy to moze tez jest zablokowane bo chcialem przetestowac i ewentualnie zakupic go..dzieki pozdro

*

Offline MaDuch

  • *****
  • 1518
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD2, SGS, HTC TouchPro, Asus 636
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 14, 2005, 18:23:49 »
Cytat: jarekt
Cytuj
Cały czas szukam, a może ktoś zna darmowy program usuwający wpisy w rejestrze po odinstalowanych programach. Proszę jestem "biednym żoółtodziobem"
http://www.geocities.com/s_k_s_k_s_kru/util.html  poszukaj Remover - darmowy jest jeszcze tylko do 7.7.2005 ale z pewnoscia to soft wart zachodu.


Coś się porobiło i Google informuje, że strona nie jest dostępna. Za duży ruch widać generowali.




16.03 już działa, choć jeśli chodzi o Remover'a to komunikat jest taki:

--

Remover 1.19.4

!!!
From version 2.0.0 (released in 2004) Remover will be shareware and renamed to SKTools. You can view list of features SKTools and some screenshoots here.

SORRY, ON CURRENT TIME REMOVER NOT AVAILABLE FOR DOWNLOAD.

Uninstall program

- Display name, size and date of installed programs
- Uninstall program (better that standard uuninstaller)
- Delete the uninstall info only
- Delete the registry key only
- Find/Remove bad uninstall info
- Find/Remove not valid shortcuts
- Find/Remove temporary and junk files
- Find/Remove PocketIE cache files
- Registry clean
- Find/Remove duplicate files (name, size, CRC)
- Find/Remove bigger files
- AUTO mode


Warning!
Do not forget to make backup!

The program is distributed as Freeware (only 1.xx.xx version).
I do not take any responsibility for any consequences of its use.

SK. S_K@aport.ru

---

Marek
Polecam Regulamin forum !!

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 16, 2005, 11:44:09 »
siemka ..poszukuje programu do czytania cos tak zebym sobie poczytal na pda i wklepal jakis slownik bez zadnych dodatkowych ekstrawagancji..dzieki

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 16, 2005, 14:20:45 »
Do czytania? Ebookow? Czy do wklepywania slownika?
...bo juz sam nie wiem teraz... napisz o co chodzi :)

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 16, 2005, 15:16:43 »
hehe nie dziw ze nie wiesz skoro ja sam nie wiem :P..
..tzn tak przezcytalem watek na temat tego slownika ang-pol ale cos tam chyba jakies problemy z czytaniem czy cus byly mowiac lakonicznie
..szczerze powiem ze nie wiem czy to sie rozni czyms ale jak widac tak:)..zatem chce korzystac ze slownika i czytac np pismo swiete na pda :D
..aaa i jeszcze Cie kiedys pytalem o te 2 menu i szczerze polecam
c-lunch jak dla mnie rewelka wiem ze nie przekonam starego wyjadacza  ale moze ktos inny skorzysta really polecam:)
ps a zamowinie na texta juz poszlo :)..jeszcze raz danke very much

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 16, 2005, 15:46:35 »
Cytat: badboy4ever
c-lunch jak dla mnie rewelka
jak juz podajesz nazwy to podawaj je poprawnie - cLaunch

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 16, 2005, 16:20:47 »
przepraszam szanownego zgryzliwego tetryka za blad...:P

*

Offline lipciopda

  • ******
  • 6801
  • Płeć: Mężczyzna
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 16, 2005, 16:24:47 »
Cytat: badboy4ever
przepraszam szanownego zgryzliwego tetryka za blad...:P
nie bylo w tym nic zgryzliwego - po prostu jak ktos przeczyta i bedzie chcial zobaczyc to takiego programu nie znajdzie jak podajesz zla nazwe - takie to trudne i wymaga od razu komentaza?

ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 18, 2005, 09:44:38 »
siamanko.od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem textmakera:D..dzieki wam zreszta..mam jednak maly problem..podczas edytowania komorek zauwazylem ze nie da sie chyba ich scalic badz podzielic juz istniejacych...znalazl ktos moze te funkcje w tym programie bo o zgrozo jesli tego nie ma to sie podlamie troche wlasciwie nie wierze w to ze podstawowej funkcji nie wklepali..pozdro crew.
sorki jesli nie ten dzial jak cos to p Admin przeklei:)

[Dodano: 2005-03-18 10:58:46]
Password Manager Suite...chyba 1 z linkow nie dziala...a dwa wyczytalem ze nie jest kompaktybilny z system 2003:(...iz to prawda?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 18, 2005, 14:26:28 »
Co do Password Manager Suite to nie uzywam tego programu, ale wydaje mi sie ze bedzie dzialal. Malo ktora aplikacja ktora dziala na PPC 2002 nie chce ruszyc na WM 2003. Moze byc jedynie problem niezgodnosci baz danych (WM 2003 ma nowy format baz), ale ta sytuacje naprawia darmowy programik Database Conversion Wizard dostepny w naszym dziale Download -> Programy -> Narzedzia

*

Offline Lutek

  • ****
  • 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Pro
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 24, 2005, 22:06:07 »
Po przeszukaniu forum nie znalazłem nic na temat programu Booklib.
Jest to program do obsługi biblioteki, tworzenia spisu własnych książek. Biorąc pod uwagę, że jest za free i po polsku - polecam.

Skąd ściągnąć? Proszę bardzo:

http://www.pdagold.com/software/detail.asp?s=197

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 24, 2005, 22:39:37 »
Przypominam ze PDAclub to nie tylko forum... jest jeszcze strona glowna, gdzie jest rowniez pole szukaj. A program ten jest po polsku bo go przetlumaczylem dla autora ;)

Nastepnym razem nie szukaj tak daleko... jest jeszcze nasz dzial Download.
http://www.pdaclub.pl/dl/file_view.php?f_id=171

*

Offline Lutek

  • ****
  • 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Pro
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 24, 2005, 23:24:25 »
No i wpadka. Jako namiastkę usprawiedliwienia może dało by się uznać, że w dziale Download jest wersja 1.19 a mój link prowadzi do wersji 1.27?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
ciekawe progamy dla ppc :)
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 25, 2005, 10:11:09 »
Dzieki, zamienie pliki dzisiaj wieczorem.