Witam
Prosze o rade w kwestii zakupu GPS do t3
Uzywam t3 juz jakis czas i bardzo sie do tego palma przyzwyczailem i nie mam zbytnio zamiaru go zmieniac (tymbardziej na pocketa).
Z tego jednak co widze - na pocketach oferta map jest troche ciekawsza. W zwiazku z tym chcialem zapytac o wrazenia i funkcjonalnosc korzystania z GPSa na PALM OS.
Widze ze dostepne mapy, ktore wydaja sie calkiem niezle i niedrogie to hand map. Czy ten program ma funkcje np. prowadzenia do do okreslonego miejsca po drogach (nawigacji)? Czy mozna zaznaczac miejsca na mapie na stałe?
Potrzebuję GPSa do pracy związanej z pośrednictwem w handlu ziemią i tutaj mógłby być palm z GPS bardzo przydatny.
Interesują mnie zarówno subiektywne jak i obiektywne

wrażenia
Inna kwestia to - jaki odbiornik kupić?
Myślałem o Rikaline 6033 (lub jego klonie). Ale to dlatego ze cena normalna a wszyscy sie nim zachwycaja. Chetnie poslucham wszelkich rad.
aaa i jeszcze jak wzrasta zużycie baterii, bo w t3 to nie lada problem...