aplikacje mobilne do iPhone i iPad do zdalnego dostępu do rejestratorów CCTV

  • 0 Odpowiedzi
  • 6643 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marek9111

  • **
  • 154
  • Sprzęt: iPhone 4, Nokia C5
Ze względu na fakt, że różne rejestratory CCTV (telewizja przemysłowa) mają dedykowane różne aplikacje mobilne do zdalnego dostępu do nich, chciałbym zapoczątkować temat, w którym powstałby spis aplikacji przeznaczonych  do rejestratorów telewizji przemysłowej różnych firm, wraz z krótką oceną ich funkcjonalności. Poza tym chciałbym by były zgłaszane aplikacje, które nie są dedykowane do danego sprzętu, ale z nim współpracują i wykazują się dużą funkcjonalnością.

INTROX - SmartEyes - dostępna za darmo na iPhone i iPad, mało intuicyjne przełączanie liczby widocznych kamer, powolne działanie, tryb odtwarzania zapisanego obrazu wyłącznie w orientacji pionowej
Aper  - TouchCMS - dostępna za darmo, wersja PRO dla iPhone 3,99 EUR, dla iPad 7,99 EUR. Wersja PRO umożliwia dodatkowo, w stosunku do wersji podstawowej, oglądanie zapisanego materiału i wspiera odtwarzanie dźwięku. Appka cechuje się bardzo przejrzyście zaprojektowanym "interfejsem". Na minus przy wyjściu z zakładki Device Control,  umożliwiającej włączenie rejestracji, aplikacja resetuje się (iOS 5.1.1)