PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Samsung => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => Omnia 2 (i8000) => Wątek zaczęty przez: luq93 w Styczeń 26, 2010, 22:39:19
-
Z poziomu opery przez wifi wchodzę na youtube i klikam na film. Daje odtwarzanie i telefon zaczyna mi się łączyć z gprs!! :( :S :O :O
Dużo pieniędzy mi przez to zabrało,a przecież wifi jest. Co mam zrobić? Proszę o pomoc! :)
Szkoda, że nikt nie chce pomóc :-| :-| :( :(
-
Mam to samo więc też czekam na odpowiedź.
-
Hej.
Skorzystaj z aplikacji YOUTUBE dostępnej w telefonie, jeżeli nie posiadasz poniżej podaje link do tematu gdzie znajduje się najnowsza wersja aplikacji.
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=156636.0 (http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=156636.0)
Moim zdaniem dzieje się tak ponieważ Streaming Player (Odtwarzacz strumieniowy), który odpowiedzialny jest za odtwarzanie filmików z youtuba domyślnie ma ustawione połączenie GPRS.
-
Tyle to ja też wiedziałem, ale jak to zmienić? :P
Z tamtej aplikacji korzystam, ale jednak chciałbym, aby telefon działał jak należy.
-
Czy ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu ?
-
Wejdź w Ostwarzacz strumieniowy
potem Opcje
RTSP
i tam masz wybierz sieć
i daj internet.
Powinno działać.
-
Niestety to nie pomogło :(
-
Jaki macie rom? Może to wina ustawień: ustawienia sieciowe -> połączenia przeglądarki w okienku wybierz sieć:wap. Ustawienia sieciowe -> połączenia -> zawansowane-> wybierz sieci, w górnym i dolnym okienku ustawić na "my internet". Jeśli macie inne ustawienia to spróbujcie ustawić tak jak napisałem, też miałem kiedyś taki problem i pomogło.
-
Tyle to ja też wiedziałem, ale jak to zmienić? :P
Z tamtej aplikacji korzystam, ale jednak chciałbym, aby telefon działał jak należy.
Rozumiem, ze nie chce Ci sie wczesniej wlaczac WiFi recznie?
W takim razie ustaw polaczenie WiFi jako domyslne.