Polski rom gotowany na omnie II

  • 163 Odpowiedzi
  • 17396 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline uriuri

  • ***
  • 264
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung S4 ZOOM
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 11, 2010, 15:32:41 »
Shiryu jesteś wielki , nie wiedziałem że jest nowa wersja Resco Photo - jak zwykle Resco stanęło na wysokości zadania .

Mam prośbę do mirka190.
 Czy można zrobić w tej nowej wersji romu , tak żeby aparat fotograficzny miał podgląd taki jak w WM6.5 - płynne zoomowanie za pomocą palca , a nie tak jak teraz - trzeba naciskać na lupkę .
Mam wrażenie że w tamtym rozwiązaniu podgląd działa szybciej - znacznie szybciej wychodził do trybu robienia zdjęć . W obecnej wersji się to ślimaczy .

A tak na marginesie : zauważyłem , że zwiększenie w ustawieniach aparatu ostrości o +2 niesamowicie polepsza jakość zdjęć (ostrość  porównywalna z Omnia i900 ) . Pewnie ameryki nie odkryłem , ale w Omni HD też miałem taką możliwość - ale tam,  przy zwiększeniu ostrości  bardzo rosła ziarnistość (nie chodzi mi o szumy ) .     

*

Offline xaltuton

  • ***
  • 396
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.xaltuton.com
  • Sprzęt: F-S N560, Asus P535, Samsung  I8000, Sony Xperia Z
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 11, 2010, 21:42:26 »
A tak na marginesie : zauważyłem , że zwiększenie w ustawieniach aparatu ostrości o +2 niesamowicie polepsza jakość zdjęć (ostrość  porównywalna z Omnia i900 ) . Pewnie ameryki nie odkryłem , ale w Omni HD też miałem taką możliwość - ale tam,  przy zwiększeniu ostrości  bardzo rosła ziarnistość (nie chodzi mi o szumy ) .     

Bo tam pewnie juz wyostrzanie masz w defaulcie i jego dodatkowe zwiekszenie powoduje powstawanie artefaktow.
Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele.

*

Offline Rafcio.s

  • **
  • 197
  • Omnia II i8000
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:49:47 »
Kiedy bedzie mozna sciagnac nowe cudo  :P

Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:53:50 »
Juz prawie skonczylem uploudowac 2 romy.

*

Offline koart

  • *****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:59:20 »
Juz prawie skonczylem uploudowac 2 romy.

caby tez beda?
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 12, 2010, 11:00:28 »
Tak.
Sa przetestowane by dzialaly poprawnie  :)

*

Offline nowart

  • **
  • 144
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 12, 2010, 11:07:21 »
oj, kusisz... ;) chętnie bym go zainstalował jeśli faktycznie jest taki szybki i stabilny ale obawiam się, że zmieniając z 6.5 na 6.1 spece z AutoMapy znów mi ją zablokują - a ostatnimi czasy instaluję ich poprawki niemalże z częstotliwością ładowania telefonu  :wink:
Sami aż proszą użytkowników o piractwo...

Reasumując - czy teraz wszystko będzie działało? Będzie to w pełni funkcjonalny, szybki, stabilny, wszystkomający rom 6.1 do O2 ?  :ohreally:

*

Offline Rafcio.s

  • **
  • 197
  • Omnia II i8000
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 12, 2010, 11:14:14 »
Mam nadzieje ze na tym ROMie zakonczy sie ciagle ich wgrywanie i mieszanie  :ohreally:

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 12, 2010, 11:51:37 »
Na pewno nie skończy. Ja tam czekam na stabilne LeoFuzion bez wycieków pamięci i ze 100MB wolnego Ramu. Jak to dostanę to pewnie wtedy powiem STOP;)

*

Offline KJN

  • 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia II / HTC HD2
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 12, 2010, 11:52:27 »
oj, kusisz... ;) chętnie bym go zainstalował jeśli faktycznie jest taki szybki i stabilny ale obawiam się, że zmieniając z 6.5 na 6.1 spece z AutoMapy znów mi ją zablokują - a ostatnimi czasy instaluję ich poprawki niemalże z częstotliwością ładowania telefonu  :wink:
Sami aż proszą użytkowników o piractwo...

Ale jeśli AM masz na karcie pamięci a nie w pamięci telefonu, to zmiana ROMu nie powoduje problemów z działaniem AM - wielokrotnie zmieniałem ROMy i aktualizowałem AM i nie było żadnego problemu.
W ROMie Mirka190 przy pierwszym uruchomieniu ruszała autoinstalka AM.
Zmieniałem WM z 6.5 na 6.1 i aktualizowałem AM do 6.1.0 (876) Polska 0912 i nie było żadnego problemu.
Teraz
Omnia II ROM WM6.1 -> ultra lite PL TiGeR2X ver 3.0
HTC HD2

*

Offline koart

  • *****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 12, 2010, 12:04:08 »
Na pewno nie skończy. Ja tam czekam na stabilne LeoFuzion bez wycieków pamięci i ze 100MB wolnego Ramu. Jak to dostanę to pewnie wtedy powiem STOP;)

to chyba nie na omnii 2  :grin:
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 12, 2010, 12:08:14 »
Oczywiście że na Omni II(znaczy nigdy nie przestane zmieniać romu;))

*

Offline ravelb

  • 24
  • Sprzęt: HTC Diamond->OmniaII
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 12, 2010, 12:30:23 »
Na pewno nie skończy. Ja tam czekam na stabilne LeoFuzion bez wycieków pamięci i ze 100MB wolnego Ramu. Jak to dostanę to pewnie wtedy powiem STOP;)
Ja też tylko czy kiedyś taki będzie :worried:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 12:47:29 wysłana przez ravelb »

*

Offline nowart

  • **
  • 144
  • Sprzęt: Omnia II
Odp: Polski rom gotowany na omnie II
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 12, 2010, 12:37:47 »
oj, kusisz... ;) chętnie bym go zainstalował jeśli faktycznie jest taki szybki i stabilny ale obawiam się, że zmieniając z 6.5 na 6.1 spece z AutoMapy znów mi ją zablokują - a ostatnimi czasy instaluję ich poprawki niemalże z częstotliwością ładowania telefonu  :wink:
Sami aż proszą użytkowników o piractwo...

Ale jeśli AM masz na karcie pamięci a nie w pamięci telefonu, to zmiana ROMu nie powoduje problemów z działaniem AM - wielokrotnie zmieniałem ROMy i aktualizowałem AM i nie było żadnego problemu.
W ROMie Mirka190 przy pierwszym uruchomieniu ruszała autoinstalka AM.
Zmieniałem WM z 6.5 na 6.1 i aktualizowałem AM do 6.1.0 (876) Polska 0912 i nie było żadnego problemu.

Niestety ale tak nie jest. Zawsze instaluję AM przypoporządkowując ją do karty pamięci wiedząc, że czasem lubię pozmieniać sprzęt...
Pisałem o tym w wątku "O2 a automapa". Od łaski po awanturze odblokowali mi licencję twierdząc, że system odnotował inny ID karty na której instalowałem AM - tylko ja w życiu innej microSD nawet w rękach nie miałem.
Dlatego boję się, że matacze znów mi zablokują, tym razem definitywnie. Jeśli tak to z mojej strony nie zobaczą już złamanego grosza. Ok, koniec OT